ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Подяка від друзів-партнерів

Шановні колеги та друзі бібліотеки! Щиро ділимося з вами нашою радістю. Наша плідна співпраця з Благодійним фондом «Життєлюб» була гідно відзначена подякою: «Для того щоб створити магію в нашому проєкті “Reжим”, потрібно всього три компоненти. Викладач або тренер, власне життєлюби та, звісно ж, локація, яка допоможе поєднати попередніх учасників і створити лекцію, майстер-клас, тренування чи розважальний захід.

Сьогодні розповідаємо про нашого постійного партнера у проєкті “Reжим” – СуперОнуків із Бібліотеки №132 за адресою Уссурійський провулок, 8.

Бібліотека стала майданчиком для проведення багатьох активностей для життєлюбів. Це і курс креативного письма від Станіслави Орловської, і лекції з історії мистецтв та медицини, медитації з Наталією Тоненькою та навіть майстер-клас з каліграфії.

Окрім цього, бібліотека завжди радо запрошує Ба та Ді на власні заходи, такі як: концерт хору “Рідні Нивки” або ж щотижневий літературно-кулінарний клуб “Гурман”.

Хочемо окремо подякувати Вікторії Савінській (https://www.facebook.com/viktoria.savinskaya.543), завідувачці бібліотеки, за те, що наші життєлюби мають змогу в таких комфортних та затишних умовах навчатися нового, розвивати свої творчі здібності, тренуватися та спілкуватися одне з одним.

Також неймовірно вдячні Elena Goiko, життєлюбу-Суперонучці та нашій постійній волонтерці у Бібліотеці. Саме завдяки Олені на заходах панує дисципліна та порядок.

Сподіваємося на подальші спільні плани й раді, що в нас є такі турботливі партнери. Дякуємо, що допомагаєте наповнити життя Ба та Ді активністю та спілкуванням.»

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*