ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Патріотична година «Революція Гідності – сторінки мужності»

24 листопада 2021 року Центральна районна бібліотека ім. Є. Плужника

спільно із Музеєм історичного центру міста Києва провели

Патріотичну годину «Революція Гідності – сторінки мужності».

Вітаємо всіх, хто долучився до нашої зустрічі, присвяченої Дню Гідності та  Свободи, свята, яке щорічно відзначається  в Україні 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції  2004 року та Революції Гідності 2014 року.
Дорогі друзі! Сьогодні ми віддаємо шану мужності та патріотизму учасників Революції Гідності. Згадуємо людей та подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їхнє бачення світу, своєї держави й себе.  Вшановуємо тих, хто власним життям втілив щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній європейській державі. Тих, хто вільний творити своє майбутнє!

Ми просто не маємо права промовчати, бо якщо ми самі не напишемо нашу історію, то її обов’язково напишуть інші.

Але тоді це буде вже інша історія.

Своєю історією  з нами поділилася сьогодні наша шановна гостя – Клименко Наталя Михайлівна.
Поема «Хроніка Майдану»,  яку презентувала автор Наталя Клименко, занурила нас всіх в епіцентр подій  листопада 2013–лютого 2014 р. р.  Ми почули  відвертий  погляд учасника Майдану, свідка всього того, що відбувалося в ті  дні і місяці, сповнені патріотизмом,  мужністю і героїзмом учасників Революції Гідності. Щиро дякуємо Наталі Михайлівні за її громадянську позицію; за поетичне слово, яким вона так майстерно володіє; за ті справжні  емоції, які ми відчули під час зустрічі.

Слава Україні! Героям слава!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*