ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Онлайн-презентація книги Валерія Кришня «Проїду світ». Проєкт Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника «Київ книжковий! Київ читаючий!»

12 серпня 2021 року відбулась онлайн-презентація книги Валерія Кришня «Проїду світ».

Проєкт Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника «Київ книжковий! Київ читаючий!».

Автор книги та гість бібліотеки – Валерій Кришень, мандрівник, журналіст, фотограф, голова комісії по мототуризму при Федерації мотоциклетного спорту України, засновник власної школи мототуризму, капітан Української Служби Порятунку (УСП) та перший в історії України мотомандрівник-одинак, що об’їхав на власному байку навколо світу.

«Проїду світ» – надихаюча документальна розповідь про подорож навколо земної кулі, що тривала 307 днів, впродовж яких автор побував в 28 дивовижних країнах та здійснив кардинальний поворот у житті. Історія Валерія дійсно мотивує читача – це не просто мандри на своєму мотоциклі, а справжній вольовий та часто не простий шлях до мрії через стандартну роботу, одноманітні будні та нерозривне коло побуту.

Шановні читачі, перепрошуємо за незручності! Через технічні причини, презентація проходила в прямому ефірі в інстаграмі на сторінці автора книги та модератора заходу. Запис трансляції опубліковано на інформаційних ресурсах бібліотеки. Дякуємо за розуміння!

 

 

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*