ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Онлайн-презентація книги «Позивний «Бандерас»

15 січня, до Всеукраїнського дня пам’яті «кіборгів», відбулася онлайн-презентація книги «Позивний «Бандерас»

на фейсбук-сторінці Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника

У прямому ефірі презентували книгу її автори, талановиті сценаристи-письменники Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов.

Всеукраїнський день пам’яті «кіборгів» було встановлено за ініціативою українських воїнів, які 242 дні боронили Донецький аеропорт.

«Позивний «Бандерас» – це книга про донесення правди про війну на Сході України, про те, якою ціною здобувається Незалежність  і що насправді відбувалося і відбувається з нашою країною. Це книга, яка змушує замислитися про сенс нашого життя і про наші дії і для виховання молоді, і для формування патріотичної суспільної думки.

На основі сценарію Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова знято 👉військову кінодраму «Позивний «Бандерас», міжнародна прем’єра якої вже відбулася в Торонто. Це справжній український військовий бойовик, заснований на реальних подіях влітку 2014 року в зоні АТО. Авторам фільму вдалося передати атмосферу того часу. В Україні прем’єра відбулась 11 жовтня 2018 року.

Під час зустрічі автори розповіли про саму книгу, її назву, чому вирішили підняти таку гостру неоднозначну тему, про героїв та їх прототипи, про свої плани на продовження книги, навіть про творчу «кухню» сумісної праці та багато іншого.

Час спілкування, на жаль, швидко сплив, але залишилося бажання прочитати книги письменників Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова, які ви можете отримати в Центральній районніій бібліотеці ім. Євгена Плужника, за адресою Прорізна, 15.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*