ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«Новорічний настрій» в бібліотеці №101(пункт видачі)

Перші у цьому році бібліотечні посиденьки під назвою «новорічний настрій» в бібліотеці №101(пункт видачі) ми провели 17 січня 2020 року.

Кажуть, напередодні Різдва на Заході вся сім’я, зібравшись разом, читає новорічну історію вголос: діти поринають у казку, а дорослі повертаються в дитинство. От і ми розмовляли про книжки, що приємно вразили нас у минулому році, а деякі книжки вже встигли отримати нагороди за рік 2019 рік. Наприклад, Тамара Горіха Зерня отримала премію Книга року ВВС 2019 за дебютну книгу “Доця”. Це перша книга авторки і, як на наш погляд, дуже успішний початок!
А ось книги А.Чеха знаємо добре, тож чекаємо кожну наступну! “Район Д” дійсно заслуговує на премію Д. Конрада.

Книгу В. Кіпіані “Справа Василя Стуса” ми вже обговорювали минулого разу, але не згадати її знову було неможливо!

Спогади Галини Хоткевич про батька “Там, де не колеться трава” вийшла ще у 2017 році, але ми для себе відкрили її лише минулого року. Справді, неперевершено добра, чудова книга!
От так і пройшли наші посиденьки під каву та чай з цукерками, з невимушеною розмовою про улюблені книжки.

Окрема подяка вам, дорогі читачі, за увагу й любов до нашої маленької бібліотеки, за те, що ми разом і на прогулянках містом, і на посиденьках в бібліотеці! Ваша зацікавленість і душевність створюють якийсь особливий настрій нашому спілкуванню, надають наснагу жити, любити, помічати прекрасне навколо. Це вже щось на манер “Київського братства” ХVІІ cтоліття! Шануймося!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*