ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«Наше здоров’я-у наших руках»

До Всесвітнього дня миття рук у бібліотеці № 149 створена експрес-виставка «Наше здоров’я – у наших руках».

Організація Об’єднаних Націй і, зокрема, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосили 15 жовтня «Всесвітнім днем миття рук», і це добра нагода нагади собі про важливість гігієни. Особливо актуальним це є під час пандемії коронавірусу у світі.

Миття рук рятує тисячі життів щодня. Мило та вода в рази зменшують кількість мікробів на руках, проте треба вміти ними користуватися.
Щоб видалити зі шкіри рук хвороботворні бактерії, недостатньо просто сполоснути їх під проточною водою. Вода не повинна бути сильно гарячою – досить для початку відкрити теплу воду і рівномірно намочити руки. Мило можна брати будь-яке, а що стосується такого популярного антибактеріального мила, то воно нічим не краще звичайного – а ось його часте використання здатне виробити у бактерій імунітет до антибактеріальних речовин. Намилювати руки потрібно ретельно по обидва боки кисті, не забуваючи про пальці і проміжки між ними. Мити шкіру потрібно не менше 15-20 секунд, стежачи за рівномірним розподілом мила по всій поверхні оброблюваних зон.

ООН і ЮНІСЕФ закликали виділити один день на рік, щоб звернути увагу на необхідність привчити дітей та дорослих мити руки.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*