ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«На твоїх тендітних плечах – доля нашої Вітчизни»

У бібліотеці ім. І. Котляревського відбулася зустріч «На твоїх тендітних плечах – доля нашої Вітчизни» з нагоди Міжнародного жіночого дня.

У ці передсвяткові дні шостий рік поспіль бібліотека ім. І. Котляревського влаштовує зустрічі з жінками-військовими, волонтерами, лідерками громадських ініціатив. І цього разу на зустріч з читачами – студентами Київського індустріального коледжу КНУБА завітала Олена Білецька, очільниця Всеукраїнської громадської організації «Українська Жіноча Варта».

Мова йшла про те, що в усі віки жінка нарівні з чоловіками ставала боронити свій рід, землю, державу від нападників. Зараз же, в умовах війни, жінки військові захищають державний суверенітет. Пані Олена та її колеги з “Української жіночої варти” теж роблять свій вклад, започаткувавши багато важливих напрямків діяльності. Це і навчання для жінок з домедичної, загальновійськової, психологічної та психіатричної підготовки, самооборони, і надання правової, юридичної, психологічної, інтеграційної, консультаційної допомоги як окремим жінкам, так і жіночим громадам по всій території України, і допомога у написанні грантів, у відкритті і підтримці бізнесів і багато іншого. Кожен охочий може долучитися до цих ініціатив.

Надзвичайно цікаво було почути власну історію пані Олени: про вибір професії, пошук себе, особистісне зростання, вміння розставляти пріоритети, набуття лідерських якостей, ведення бізнесу і громадських проектів. Насамкінець зустрічі вона показала студентам кілька прийомів самооборони, адже це надзвичайно важливі навички для кожного, а також відповіла на питання, що цікавили молодь.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*