ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

М’ятник в бібліотеці ім. С. Васильченка для дітей

20 січня в бібліотеці ім. С. Васильченка для дітей відбулась перша бібліотечно-творча зустріч-ЗДИБАНКА під назвою

«Вплив генного коду на розвиток культури».

«Ключ до перетворення України знаходиться в ній самій. Нам важко змінити зовнішні обставини, проте в нашій волі змінити себе», – заповідав нам Митрополит Андрей Шептицький.
Сьогодні ми говорили, що мистецтво, є знаково-символічною системою, а тому різні культурні традиції часом мають відмінні символи та їх значення. Однак, найбільш універсальні образи часто перекочовують із давніх часів у сьогодення.
На шляху крізь тисячоліття вони обростають новими значеннями. Та для їх відтворення та поширення, потрібні простори.
Наш М’ятник – це простір, де відбувається обмін досвідом, знаннями, власне, різними творчими здобутками митців різних творчих направлень культури.
М’ята – це рослина з одного боку лікарська, з іншого – вона є магічною.
Її магічні властивості: забезпечує фінансовий достаток, налагоджує відносини, допомагає побачити віщий сон, навіть зачарувати чоловіка, привернути любов та удачу….
На нашому першому М’ятнику були присутні Ніна Севаст’янова – мисткиня, Сергій Товстенко – журналіст, письменник, Ірина Товстенко – психологиня, Світлана Сігіда – майстер з декоративного розпису та багато інших цікавих особистостей.
Також для відвідувачів представлено виставки картин Світлани Сігіди – атестованої майстрині декоративного розпису, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України та Вітковської Людмили Владиславівни Заслуженої майстрині народної творчості України.
Виставка відкрита для всіх бажаючих до кінця січня.
Дякуємо всім присутнім за чудовий вечір! Сподіваємося, що наступні наші творчі здибанки, будуть також цікавими та приємними!

Чекайте згодом на відео наших м’ятників на YouTube каналі бібліотеки та слідкуйте за нашою сторінкою! До зустрічі на М’ятнику!

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*