ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

МАЙСТЕР-КЛАС «ВІДРОДЖЕННЯ»

У межах співпраці з Київським міським центром реабілітації дітей з інвалідністю, бібліотека ім. М. Костомарова провела майстер-клас з учасниками «Школи батьківства». Ведуча: психолог бібліотеки ім. М. Костомарова – А. Черниш

Чергове заняття «Школи батьківства» для батьків дітей з обмеженими можливостями цього разу, на прохання слухачів, було проведено в формі майстер-класу «Відродження».

«Якщо ви втомилися від однаковості життєвих подій; ви відчуваєте відсутність стимулів до нових звершень; ви втратили старі життєві сили і знаходитесь в пошуку нових; відчуваєте, що у Вас немає внутрішньої сили, щоб рухатись далі – це заняття вам допоможе.» З цих утверджень розпочався майстер-клас психолога Олени Черниш. А щоб налаштуватися на творчу роботу, психолог запропонувала присутнім заплющити очі, подумки відволіктись від проблем та налаштуватися на позитив

В переддень весняного пробудження природи, учасники заходу створили власний арт-бук, який допоможе їм ще більше розкрити внутрішній потенціал і спрямувати свою енергію на творення власної реальності.

Під час майстер-класу присутні мали змогу перезавантажитися і вибудувати нову внутрішню структуру, яка дасть силу й натхнення рухатися далі.

Психолог, як завжди, допомагала матусям у створенні рукотворних шедеврів. І ось, в руках наших майстринь, звичайні матеріали перетворилися на незвичайні вироби, а готові композиції стали чудовим подарунком для близьких людей. А для підтримання внутрішньої гармонії та позитиву з оточуючими, у невимушеній атмосфері з чашечкою чаю, присутні поділилися враженнями після творчих досягнень. Ще один день пройшов для всіх з користю і надав сил та віри у майбутнє!

BIBLIO-NIVKI

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*