ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«Літературна візитівка автора: Олексій Коваленко. «Фрукти проти овочів»

У бібліотеці ім. І. Котляревського відбулася презентація книги Олексія Коваленка «Фрукти проти овочів»

2021 рік оголошено Роком овочів і фруктів. Тож 24 лютого в бібліотеці на Сирці відбулася презентація науково-популярного видання «Фрукти проти овочів», що нещодавно вийшло друком у видавництві «Віхола».
Автор книги – Олексій Коваленко, кандидат біологічних наук, працює в Національному науково-природничому музеї НАН України, де займається науковими дослідженнями, проводить лекторії та освітні інтерактивні програми. У вільний від роботи час активно популяризує ботаніку  в інтернет-просторі та соціальних мережах, веде фейсбук-сторінки «Довколаботаніка», «Ботанік у кедах», пише для фейсбук -сторінки природничого музею.
У книжці «Фрукти проти овочів» Олексій Коваленко розповідає справжню історію продуктів, які ми щодня бачимо на кухні та в супермаркеті, а ще навчає відрізняти овоч від фрукта, горіх — від горішка, а кавун — від ягоди.
Читачі бібліотеки, шестикласники спеціалізованої школи № 28, які прийшли на цю зустріч, були у захваті, а бібліотекарі і вчителі також захоплено слухали лекцію та знайомилися з книгою.
Тепер два примірники цього видання оселяться в дитячому відділі бібліотеки ім. І. Котляревського.

Більше інформації про захід на 👉 фейсбук-сторінці бібліотеки ім. І. Котляревського

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*