ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Літературна візитівка автора: Маруся Щербина

У дитячий відділ бібліотеки ім. І. Котляревського 6 жовтня завітали учні 4б класу школи № 28.

Бібліотекарі дитячого відділу влаштували дітям неймовірні літературні пригоди. Спочатку школярі здійснили мандрівку сторінками дитячої періодики «Журнали й газети читаю охоче, бо знати багато цікавого хочу». Серед представлених видань був і журнал «Однокласник», і якою ж несподіванкою стало знайомство школярів з головною редакторкою журналу Наталкою Степанчук! Вона розповіла, що в журналі «Однокласник» друкуються прозові та поетичні твори талановитих дітей. Серед таких авторів – і письменниця Маруся Щербина.

Діти і вчителі були вражені, що дитяча письменниця – це юна дівчина, адже їй лише 15 років, яка вже видала свою першу друковану книгу, до того ж дуже яскраву та привабливу, з гарними ілюстраціями. Назва також інтригує – «Небилички від Марічки». Протягом спілкування з авторкою діти дізналися, що Маруся, крім письменництва, має ще багато різних захоплень: малювання, хореографія, читання, написання віршів. З раннього дитинства вона любила вигадувати та розповідати чарівні історії своєму молодшому братикові, а згодом стала записувати їх в зошит. І ось її перша книжечка побачила світ. Авторка підготувала багато цікавинок: влаштувала ворожіння на книзі, запропонувала скласти всім класом фантастичну історію, а ще вона пригостила всіх смаколиками, які приготувала власноруч. було безліч запитань і до Марусі, і до її мами, яка також завітала на зустріч.

Насамкінець найактивніші діти отримали в подарунок журнал «Однокласник» з автографом Марусі Щербини. Ну, і як же ж без фотографії на згадку біля всіма впізнаваної стіни із зображенням Івана Петровича Котляревського!

Бібліотека дякує всім учасникам зустрічі, це було незабутньо, щиро та весело. Чекаємо знову!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*