ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Літературна візитівка автора: Богдан Красавцев

Як протидіяти зміні клімату, куди викидати вживані батарейки та як сортувати сміття – ось такі та інші питання обговорювали читачі дитячого відділу бібліотеки ім. І. Котляревського, учні 4-а класу спеціалізованої школи №28  разом з Богданом Красавцевим – письменником, журналістом, громадським активістом, головою Громадської організації «Екологічна нація», який здійснює екологічну просвіту.

Автор з перших хвилин почав жвавий діалог із школярами, було безліч запитань з обох сторін! На фото видно ліс рук! Презентував свої книги «Еко-історії для моїх маленьких друзів» та «Еко-віршики», розповів про написання другої частини «Еко-історій» та коміксу про Чорнобильську зону.
А ще стало несподіванкою для всіх чудове виконання музичних творів на бібліотечному фортепіано. А потім, як завжди, фотосесія і автографи від автора. Обступити дітлахи пана Богдана з усіх боків!

Бібліотека дякує Богдану Красавцеву, такі зустрічі неймовірно заряджають, надихають на подальшу роботу. Варто додати, що на зустріч завітала головна редакторка журналу «Однокласник» Наталія Степанчук з подарунком: цьогорічними випусками журналу. Дякуємо щиро!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*