ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«Королева детективів Аґата Крісті»

«Ця жінка заробила на вбивствах більше, ніж будь-яка інша, включаючи Лукрецію Борджиа.»
Вінстон Черчилль про Агату Крісті

Талановита письменниця, перша леді детектива, жінка, яка спонукала весь світ затамувавши подих перегортати сторінку за сторінкою, щоб дізнатися врешті-решт, хто є вбивцею…

Звісно, це саме вона – неперевершена Агата Крісті (англ. Agatha Mary Clarissa Christie), при народженні Міллер (англ. Miller), авторка творів про Еркюля Пуаро та міс Марпл, яка подарувала світові величезну галерею яскравих персонажів та захоплюючих сюжетів.

Книги Агати Крісті видані тиражем понад 2 мільярди екземплярів і перекладені більш ніж на 100 мов світу.

Центральна районна бібліотека ім. Є. Плужника запрошує на віртуальний перегляд літератури

«Королева детективів Аґата Крісті».

Детективи Аґати Крісті не дадуть вам нудьгувати!

👈 Тиснути тут!

Крісті, Аґата. Убивство Роджера Екройда : роман / Аґата Крісті ; пер. з англ. Н. Хаєцької. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб сімейного Дозвілля», 2018. – 288 с.
Сюжет
Події роману відбувається у вигаданому англійському селищі Кінгз-Еббот. Оповідання ведеться від імені лікаря Джеймса Шеппарда, що стає асистентом Пуаро (у більшості інших творів, присвячених Пуаро, цю роль виконує капітан Гастингс).
Роман розпочинається зі смерті місіс Феррар, багатої вдови, яка, за чутками, вбила свого чоловіка. Жителі села думають, що вдова скоїла самогубство, поки не гине Роджер Екройд — вдівець, що збирався одружитися з місіс Феррар.

Під підозрою знаходяться кілька людей: своячка Роджера місіс Сесіл Екройд, що страждає на іпохондрію і яка володіє невротичними розладами. Також вона має багато боргів через свої екстравагантні витрати. Донька місіс Екройд — Флора, майор Блент — запеклий мисливець, Джеффрі Реймонд — особистий секретар Екройда; пасинок Роджера Ральф Петон, що також має величезні борги; Паркер, дворецький і Урсула Борн, звільнена напередодні вбивства покоївка.
Першим підозрюваним стає Ральф Петон, що є спадкоємцем вбитого. Крім того, деякі докази явно вказують на нього. Пуаро, що недавно приїхав у селище, починає розслідування на прохання Флори, зарученої з Ральфом.
Справа набуває цiкавого повороту. Пiд пiдозрою опиняється майже все оточення жертв. Та найбiльше мотивiв для вбивства має Ральф Пейтон – спадкоємець убитого Роджера, що буквально «загруз» у боргах…

Звичайне розслiдування перетворюється на складну головоломку, сповнену таємниць i загадок. Убивцею може виявитися будь-хто…

Кристи, Аґата. Кот в голубятне : роман / Агата Кристи ; пер. с англ. Н. Капельгородской. – Киев : ООО «ТАПП», 1993. – 216 с.
Сюжет
«Кіт у голубнику» поповнить серію кращих книг про Еркюля Пуаро.
На цей раз Еркюлю Пуаро належить розслідувати вбивство вчительки фізкультури в школі Мідоубенк – престижному закладі для дівчаток.
Як не дивно, але вже на початку розслідування Пуаро розуміє, що вбивство пов’язане з революцією в одній з країн на Близькому Сході і пропажею коштовностей королівської сім’ї.

Кристи, Аґата. Зло под. солнцем : роман / Агата Кристи ; пер. с англ. Ст. Никоненко, Н. Уманец – Москва : ООО «ТАПП», 1991. – 208 с.
Сюжет
Чудове, бронзового відтінку, тіло Арлени Стюарт-Маршалл вражає уяву будь-якого чоловіка, що знаходиться на пляжі.

Вона не просто засмагає, вона кидає виклик тутешньої публіці, яка відпочиває на фешенебельному курорті, що розкинувся на відокремленому місці півдня Англії.
З того часу, як Арлена прибула на курорт, повітря просочене сексуальною напругою.

З огляду на ту легкість, з якою колишня актриса заводить ворогів, розправитися з нею готовий не тільки кожен з гостей готелю, але і новий чоловік, досить заможний капітан Кеннет Маршалл.
Коли Арлен знаходять убитої, за справу береться неповторний Еркюль Пуаро, який поки ще не здогадується, що за уявною забороненою пристрастю ховається набагато більше зло…

Кристи, Аґата. Карты на стол : романы, рассказы / Агата Кристи ; пер. с англ., коммент. – М.: ЗАО Центрполиграф», 2003. – 525 с.
Сюжет
Містер Шайтана дуже багатий і одночасно занадто дивна людина. Він цікавиться вбивствами і колекціонує вбивць.

Одного разу він запрошує до себе в будинок вісьмох людей: Еркюля Пуаро, Аріадну Олівер, полковника Рейса, інспектора Баттла, майора Деспард, доктора Робертса, Енн Мередіт і місіс Лоррімер.

Під час вечері він починає розмову про вбивства і каже, що більшість вбивств так і не розкрили.

Потім він садовить гостей за бридж. Чотирьох детективів в одну кімнату і чотирьох інших в інший. Він сідає біля каміна. Коли гра закінчується, гості знаходять містера Шайтаном заколоти в серці стилетом.

Четверо детективів на чолі з Пуаро беруться за розслідування. Ясно, що Шайтаном вбив хтось із тих чотирьох…

 

Книги, представлені в перегляді, та інші твори Аґати Крісті ви зможете отримати в ЦРБ ім. Є. Плужника за адресою вул. Прорізна, 15. Тел. (044) 278 07 87.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*