ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Огляд книги Андрія Бачинського «140 децибелів тиші» в бібліотеці № 122 для дітей /до Міжнародного дня людей з особливими потребами/

На жаль, ніхто в житті не захищений від раптових подій, які здатні перевернути звичайний ритм життя. Нещасні випадки, що трапляються з людьми в побуті можуть призвести до втрати працездатності, обмежити фізичні можливості та кардинально змінити звичний спосіб життя. Завдання суспільства ― не залишити людину наодинці зі своїми проблемами, а надати всю необхідну допомогу для відновлення здоров`я, для полегшення фізичного та морального стану.
Щороку 3 грудня українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їх гідності,  прав і благополуччя.
Але найбільше, чого потребують такі люди – це наша увага та розуміння. У цей день хочеться побажати всім бадьорості духу та міцного здоров`я.

Бібліотека №122 для дітей пропонує книжковий огляд книги Андрія Бачинського «140 децибелів тиші».

Андрій Бачинський народився 19 січня 1968 року у місті Калуші, Івано-Франківська область. Письменник любить подорожувати зі своїми трьома дітьми й вигадувати для них різні пригодницькі історії.
Це гостросюжетна історія про глухонімих підлітків, які змушені боротися з навколишнім світом і виживати в ньому.
Герої цієї книги – люди з особливими потребами. Книжка «140 децибелів тиші», що вийшла у «Видавництві Старого Лева», дуже правдоподібна. Це колоритна, точно описана і реалістична історія. А все тому, що Андрій Бачинський писав з життя. Він виріс у місті Калуш, поруч із інтернатом для глухих і слабочуючих дітей, багатьох з них знає особисто. Зрештою, ця книжка і про те, що дітям з особливими потребами важливо розуміти, що світ не без добрих людей. Книжки завжди дозволяють подивитися на ситуацію під іншим кутом.

#biblio122 #140децибелівтиші #деньінвалідів #діти_інваліди

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*