ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Книжкова виставка « Між наукою і вірою: пригодницькі романи Дена Брауна»

Дену Брауну – 55! З нагоди цієї події в нашій бібліотеці була представлена книжкова виставка « Між наукою і вірою: пригодницькі романи Дена Брауна».

Письменникові вже з дитинства «щастило». Його батько викладав математику, а мати була музикантом. Так що логічне мислення в поєднанні з творчою свободою Браун отримав від батьків. Загалом, любов до всього таємного і загадкового з письменником все життя.
Ден Браун мріяв стати музикантом. І не тільки мріяв, а й активно займався музичною кар’єрою, писав сам і тексти, і музику, випустив навіть кілька дисків.

Світову славу Дену Брауну приніс «Код да Вінчі» – його автор створив у 2003 році. Прямо в день публікації були розкуплені 6 тисяч примірників. У книзі були зачеплені (і серйозно) почуття віруючих – з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками начебто мітингів за участю вивергають прокляття релігійних людей.

Браун зізнався, що «не дуже хороший в деталях» і дружина допомагає йому. Всі романи Браун присвячує дружині.

Браун розповів:«У цих книгах я роблю щось суто навмисне і специфічне. Думка полягає в тому, щоб змішати факт і вимисел у дуже сучасною і ефективною манері, щоб розповісти історію. Є ті, хто розуміє, що я роблю, – і вони як би встрибують в поїзд, щоб покататися і отримати задоволення, а є інші люди – яким, ймовірно, слід читати кого-небудь іншого ».

KV

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*


Афіша подій

< 2020 >
Липень 06 - Липень 12
 • 06
  No events
 • 07
  No events
 • 08
  No events
 • 09
  No events
 • 10
  No events
 • 11
  No events
 • 12
  No events

Опитування

Як часто ви відвідуєте бібліотеку?

Ми у Фейсбуці