ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Інтегроване заняття «Читай, мрій, розмірковуй, дій»

12 березня 2020 року Бібліотека ім. М. Костомарова в межах проєкту «Краєзнавчий круїз по вивченню рідного міста», провела у ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» інтегроване заняття «Читай, мрій, розмірковуй, дій». Ведучі: Жученко Марина, Страковська Олена.

На жаль, сьогоднішнє становище у світі та в нашій країні несе сум, не стабільність та невпевненість з приводу пандемії Коронавірусу. Але, всі ми маємо надію, що людство та досягнення в медицині дають віру, що цей вірус піде на спад і всі ми зможемо зітхнути з полегшенням. Але, переживають зміни та трансформації не тільки медицина, наука, освіта, а й бібліотеки. Час робить нам виклик: змінюється характер та носії доступу знань, інформації, змінюються цінності, стиль життя та як результат – у суспільства, зокрема у молоді, зникає інтерес до бібліотек. То ж, бібліотеки спрямовані на адаптацію і задоволення потреб різних категорій громадян. Бібліотека повинна бути найкращим місцем для інтелектуального та емоційного відпочинку. І за це несуть відповідальність не тільки бібліотекарі, а й автори та й видавці – бо це хороші книги, представники влади – фінансування та стратегія розвитку, архітектори – презентабельний інтер’єр. Тому, ми всі є творцями сучасної бібліотеки. І роль бібліотекаря стає все більш багатогранною. Це підтверджує той факт, що вже на протязі 3-х років, співпрацюючи з «Кадетським корпусом», ми постійно знаходимося у пошуку нових підходів до ліцеїстів. Сучасна молодь дуже вибаглива, тому прийти з лекціями про хорошу книгу та для чого потрібно читати книги у нашому ХХІ столітті, на жаль, не дуже буде для них цікаво. Тому, щоб зацікавити молодь ходити до бібліотеки, ми використовуємо власноруч розроблені квести, вікторини, майстер-класи, кросворди, проводимо брейн-ринги. Сьогоднішній захід не був виключенням. І тема заходу була для всіх присутніх актуальна, бо наша бібліотека ім. М. Костомарова увійшла у пілотний проект КМДА «Бібліотека – відкритий публічний простір», який має на меті зробити капітальний ремонт та реконструкцію бібліотеки. На даний час ремонт на фінальній стадії. На дискусійному майданчику «Бібліотечний консерватизм чи медіахаб?» – кадети висловили своє бачення, якою вони бачать сучасну бібліотеку. А брейн-ринг «Бібліотечна країна», як завжди викликав позитивні емоції та несподівані відповіді.

Бібліотека – це перетин декількох світів: світ затишку і гостинності, світ захопливого читання та творчості, простір інновацій та техніки. Це місце, де людина може знайти себе, пізнати світ або навіть змінити себе! Світ книги безмежний!

BIBLIO_NIVKU

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*