ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Інформаційне рев’ю «Собор єднання, порозуміння і сили» в бібліотеці ім. М. Костомарова

З нагоди Дня Соборності України 20 січня в бібліотеці ім. М. Костомарова відбулося інформаційне рев’ю

«Собор єднання, порозуміння і сили»

з переглядом короткометражного фільму «День Соборності України».

22 січня – 103 років від часу проголошення Акту про об’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в єдину незалежну державу. У цей день відбувся Акт злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Він став символом віри, ідейним імперативом боротьби за незалежну, соборну державу.
На Софійському майдані в Києві 22 січня 1919 року в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу. Акт злуки 22 січня 1919 року увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини.
Про це дізналися присутні, які завітали до бібліотеки на інформаційне рев’ю. Цікаві факти були доповнені переглядом короткометражного фільму «День Соборності України», який читачі перегялнули із великою цікавістю. А на завершення зустрічі прозвучав вірш Павла Тичини «Україна, соборна держава».

Також з нагоди Дня Соборності України бібліотека ім. М. Костомарова бере участь 22 січня о 15.00 у телемості між бібліотекарями різних міст України, метою якого є показати єдність та спільність українського суспільства.

BIBLIO-NIVKI 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*