ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Інформаційна мозаїка до Всесвітнього дня письменника

5 березня у бібліотеці ім. С. Васильченка було проведено інформаційну мозаїку до Всесвітнього дня письменника,

який відзначають 3 березня всі, хто має причетність до письма.

Професія письменника з’явилася багато століть назад, але майстри слова отримали своє свято лише в 1986 році на засіданні 48 конгресу Міжнародного ПЕН-клубу.
Всесвітній день письменника відзначають не лише романісти, прозаїки, поети, памфлетисти, публіцисти, фантасти, фейлетоністи, новелісти, есеїсти та інші майстри слова. Його по праву вважають своїм журналісти, історики та блогери, видавці і редактори. У цей день вони збираються, щоб обговорити тенденції сучасної літератури, або розповісти наприклад про письменників початківців.

Сьогодні у бібліотеці ім. С. Васильченка було дуже цікаво, пізнавально, весело. Адже сьогодні у нас відбулася зустріч головної редакторки журналу «Однокласник» Наталії Степанчук з учнями сьомого класу середньої школи №139. Пані Наталія ознайомила учнів з «літературним додатком» журналу, де публікуються прозові і поетичні твори сучасних письменників. Разом з цим вона презентувала книжкові новинки авторів, до речі, багато з них починали з журналу:).
Також говорила про літературні конкурси, які проводить журнал для підлітків. Все це заохочує дітей до читання та до власних творів чи оповідань.
Сьогодні вони спробували бути письменниками. Учням роздали листочки і ручки. Вони мали придумати тему, головних героїв і написати це. У декого вже розгортались навіть події!
Дуже цікава зустріч сьогодні відбулась у бібліотеці! Найактивніші отримали журнал «Однокласник» у подарунок.

Дякуємо Наталії Степанчук за цікаву зустріч!

(Запис події ДИВИТИСЯ ТУТ 👇)

 

https://fb.watch/41OzytGYM_/

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*