ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Голосні читання від Валентини Захабури

Ось така online-зустріч із письменницею, авторкою “Ой, Лише, або З чим їдять вундеркіндів”, “Ой, Лише, або Як потрапити в халепу”, виконавицею пісень, бібліотекаркою з бібліотеки №9 для дітей Шевченківського району, мрійницею і мандрівницею Валентиною ЗАХАБУРОЮ Valya Zakha-Bura, яка вірить в дива і мріє колись написати фентезі, відбулася в рамках Тижня дитячого читання в Бібліотека 9 для дітей ЦБС Шевченківського р-ну завдяки колегам з Публічні бібліотеки Солом’янки.

І говорили про те, як… приборкувати батьків! Приборкати батьків? Легко! Ну, не те щоб легко, та все ж можливо. Тим паче, якщо переслідувати благородну мету. Саме це доведуть у повістинці Ойка та Лишко. Кого приборкуватимуть? Настиного батька! Й усе це, як завжди, перетвориться на веселощі, трішки страху й багато неочікуваних сюжетних поворотів. А про те, як вони здійснять задумане – поки секрет.

А ще Валентина – авторка книжки 2019 року для дітей “Лепрекони”, учасниця декількох колективних збірок прози для підлітків “Чат для дівчат”, “Вузлик на пам’ять. Історії та спогади”, “Окуляри і кролик-гном” та ще багато хто!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*