ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Флеш-моб «Самчиківка надихає»

З 5 березня 2020 року в Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника за адресою вул. Прорізна, 15 експонується унікальна самобутня виставка

«Самчикiвка: вiдродження культурної спадщини та духовностi»,

на якій  представлено 42 роботи трьох поколінь художників, що прагнуть зберегти й продовжити традиційний Самчиківський розпис.

Напевно, важко знайти в Україні людину, яка б не чула про відомий на весь світ Петриківський розпис, який веде своє походження від традицій, що зародились ще у дохристиянські часи.

Самчиківський розпис – частина культурної спадщини України, яка для багатьох  лишається ще невідомою.

Своєрідний, барвистий, глибокий, зі своїм характером і стилем – це все про український розпис, що втілює в собі національну ідентичність, зв’язок з країною.

Незважаючи на умови карантину та обмеження у проведенні масових заходів, неймовірно талановиті художники з усієї України презентували свою виставку у форматі онлайн флеш-мобу «Самчиківка надихає».

Автори робіт, які представлені на виставці: Аніщенко Лариса, Бат Анна, Власенко-Бернацька Яна, Волянский Олександр, Зайцева Наіна, Іващенко Олена, Сергій Касьянов, Казаченко Дарія, Кобилінська Тетяна, Кісільова Марія, Луценко Наталія, Малінкіна Ольга, Олійник Юлія, Пажимський Александр, Пан (Петрова) Ангеліна, Перчук Ангеліна, Раковський Віктор, Сербінова Анна, Сербінова Катерина, Тернавська Людмила, Харченко Олена, Юзвук Михайло.

Їх унікальні роботи стали окрасою нашої бібліотеки.

Від щирого серця дякуємо художникам!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*