ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Філософ, який навчав світ читати

У бібліотеці ім. Адама Міцкевича в Києві було людно. Польська спільнота  столиці України зібралася, щоб вшанувати пам’ять Романа Вітольда Інгардена, видатного польського філософа, академіка Польської Академії наук, лауреата Премії Гердера з нагоди 50-річчя від дня його смерті.

Подія була ініційована і організована бібліотекою ім. Адама Міцкевича спільно з Громадською організацію “Спілка Білого Орла”.

Учасники заходу дізналися про нелегкий  життєвий  шлях вченого, маловідомі  сторінки  його біографії, викладацьку діяльність в
Університеті Миколи Коперника
Яґеллонському університеті  в Польщі  та  Львівському національному університеті імені Івана Франка та інших навчальних закладах.

Завдяки науковим доробкам з феноменології, онтології, гносеології, естетики, літературознавства уже в 60-ті роки минулого століття Романа Вітольда Інгардена визнавали за класика філософської науки, який мав великий вплив на формування багатьох сучасних філософських напрямків, зокрема на аналітичну філософію.

Під час заходу присутні ознайомились із самими відомими роботами Романа Вітольда Інгардена та дізнались про його безцінний внесок до скарбниці світової науки.

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*