ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

До Міжнародного дня супу Онлайн-вікторина «Кулінарія країн світу»

З нагоди Міжнародного дня супу, бібліотека ім. М. Костомарова пропонує пройти смачну онлайн-вікторину

«Кулінарія країн світу».

Суп – дуже звична для всіх нас страва. З самого раннього дитинства нам відомий його легкий та приємний смак. І це не дивно, бо суп – перша і важлива частина щоденного нашого раціону харчування. І тому, щоб підкреслити важливість цієї страви для нашого здоров’я, і було створено Міжнародний день супу, який відзначається сьогодні 5 квітня.
Слово «суп» походить від французького «soupe», а воно – від латинського «suppa», що означає в перекладі – хліб, розмочений у відварі або бульйоні.
Історія супу бере витоки у Стародавньому Китаї. Його варили за 100 років до нашої ери. А з появою посуду, здатного витримувати велику температуру для приготування цієї страви, суп міцно закріпився п’ять  століть назад.
У національній кухні будь-якої країни існують свої рецепти цієї страви. Суп готують як влітку, так і в зимовий період. Супи допомагають насититися і відновити сили, підвищити тонус. А лікарі впевнені, що супи в корисні навіть під час хвороби, прописуючи хворому легкі бульйони і овочеві супи для відновлення сил.
У світі налічується приблизно 150 типів супів, які поділяються на більш ніж тисячу видів, при цьому кожен вид має варіанти. Тож, готуючи суп,  віддайте перевагу не звичайному рецепту супу, а вишуканому і нетрадиційному! А для любителів інтелектуальної «їжі» до вашого столу у нашому меню – пропонуємо цікаву вікторину «Кулінарія країн світу»!

Пройти онлайн-вікторину можна 👉 ТУТ!

Смачного!

BIBLIO-NIVKI

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*