ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Електронний каталог бібліотеки

Вітаємо Вас!

Дякуємо за бажання скористатись зведеним Електронним каталогом ЦБС Шевченківського району м. Києва. Каталог містить інформацію про книги та періодичні видання.

Станом на початок 2020 року у Вас є можливість здійснити пошук по фондам майже всіх публічних бібліотек нашої ЦБС.

Звертаємо Вашу увагу, що Електронний каталог не є електронною бібліотекою, тому не містить електроннихдокументів. Повнотекстова база книг в ньому не представлена.

     Пошук здійснюється двома шляхами:

 •    Пошук по словниках : по кожному з представлених словників окремо
 •    Розширений пошук : за декількома параметрами одночасно (автор, назва, ключові слова, персоналії тощо)

Будь ласка, зверніть увагу на те, що наша бібліотека в Електронним каталозі ЦБС Шевченківського району м. Києва позначена сиглою ф76  та ф35 (Дитячій відділ бібліотеки).

Афіша події бібліотеки

< 2021 >
August
MoTuWeThFrSaSu
      1
23456
 • Онлайн-лекція «970-РІЧЧЯ ЗАСНУВАННЯ І 33-РІЧЧЯ ЦЕРКОВНОГО ВІДРОДЖЕННЯ КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКОЇ ЛАВРИ: ПОГЛЯД ОЧИМА СПОСТЕРІГАЧА»

  17:00 -18:00
  06/08/2021

  Бібліотека ім. М. Костомарова запрошує відвідати 6 серпня 2021 року о 17:00 год. онлайн-лекцію «970-річчя заснування і 33-річчя церковного відродження Києво-Печерської Лаври: Погляд очима спостерігача».

  Ведучий – Дятлов Владислав Анатолійович, провідний науковець Музею історії Десятинної церкви, автор книг-путівників по сакральних пам`ятках України.

  Народження Києво-Печерської лаври – одна з видатних подій історії та культури Київської Русі. Сьогодні лавра – найбільш відвідувана історико-культурна пам`ятка столиці, найбільший в Україні музей і діючий православний монастир, центр управління однієї з головних традиційних релігійних конфесій країни.
  Що змінилося в лаврі з часів розпаду СРСР, коли на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відновила діяльність православна чернеча громада – в популяризації лаври, режимі її відвідування, взаємодії музейних установ і віруючих, монастирському архітектурному ансамблі? Про це та багато інших цікавих моментів лаврської сучасності поговоримо в форматі онлайн-зустрічі, присвяченій ювілею

   

78
9101112131415
161718
 • Онлайн-поради психолога бібліотеки. Вплив внутрішньої екології на якість життя

  12:00 -13:00
  18/08/2021

  Бібліотека ім. М. Костомарова запрошує на чергову онлайн-зустріч з психологом бібліотеки Оленою Черниш, яка відбудеться 18 серпня о 12:00 на сторінці бібліотеки у Facebook.

  Під час зустрічі ми дізнаємося, як впливає наше сприйняття світу, емоційний стан, поведінка на власне життя.
  В другій частині виступу психолога учасники познайомляться з результатами неймовірних досліджень, спрямованих на вивчення зв’язку емоційного стану зі здоров’ям – своїм та своїх рідних. Ви зрозумієте, як зберегти здоров’я й відновити його, адже це неймовірно просто.

19202122
23242526272829
3031     

Опитування

Як часто ви відвідуєте бібліотеку?

Ми у Facebook