ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Електронний каталог

Вітаємо Вас!

Дякуємо за бажання скористатись зведеним Електронним каталогом ЦБС Шевченківського району м. Києва. Каталог містить інформацію про книги та періодичні видання.

Станом на початок 2020 року у Вас є можливість здійснити пошук по фондам майже всіх публічних бібліотек нашої ЦБС.

Звертаємо Вашу увагу, що Електронний каталог не є електронною бібліотекою, тому не містить електронних документів. Повнотекстова база книг в ньому не представлена.

Пошук здійснюється двома шляхами:

 • Пошук по словниках : по кожному з представлених словників окремо
 • Розширений пошук : за декількома параметрами одночасно (автор, назва, ключові слова, персоналії тощо)

Будь ласка, зверніть увагу на те, що наша бібліотека в Електронним каталозі ЦБС Шевченківського району м. Києва позначена 

сиглою ф46.

Афіша подій

< 2021 >
July
 • 09

  «Казковий світ чарівних ляльок»

  14:00 -15:00
  09/07/2021

  9-го липня 2021 року о 14:00 Центральна районна  бібліотека ім. Є. Плужника запрошує на онлайн-презентацію творчості Наталії Гречановської «Казковий світ чарівних ляльок».

  Гостя бібліотеки – Наталія Гречановська (Єсип), львівська майстриня декоративно-прикладного мистецтва, яка створює казку для дітей та дорослих.
  Закінчила Львівську комерційну академію, певний час працювала завідувачем складу декорів.
  «Робота менеджером не приносила задоволення, душа прагнула щось творити, в той час я ще не знала що є моїм покликанням й почала робити творчі спроби у різних напрямках», – розповіла пані Наталія.

  Під час заходу будуть продемонстровані роботи Наталії і ви дізнаєтеся про:
  Творчий шлях мисткині.
  – Етапи створення іграшки власної ручної роботи.
  – Техніки виконання, в яких працює Наталія.
  – Художні засоби та матеріали, які використовуються під час створення ляльок.
  – Символічні образи та сюжетні мотиви авторських творів.
  – Майстерки для дітей та дорослих Наталії Гречановської.
  – Та інше.
  Захід приурочено Дню сім’ї в Україні – святу, яке відзначається з 2012 року.

  Онлайн-презентація проходитиме в прямому ефірі на 👉 фейсбук-сторінці Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника. Долучайтеся!

 • 19

  Онлайн-презентація книги Вадима Івлєва «Мандри киянина Океанією, або Репортажі поспіхом з-поза обрію»

  15:00 -16:00
  19/07/2021

  19 липня 2021 року о 15:00 Центральна районна бібліотека імені Євгена Плужника у межах проєкту «Київ книжковий! Київ читаючий!» запрошує на онлайн-презентацію книги Вадима Івлєва «Мандри киянина Океанією, або Репортажі поспіхом з-поза обрію».

  Автор книги та гість бібліотеки – Вадим Івлєв, мандрівник, радіолюбитель, етнограф-аматор, марафонець, єдиний українць у складі міжнародної наукової експедиції в Антарктику на безлюдний острів Сигні, що знаходиться в архіпелазі Південні Оркнейські острови і оточений крижаними водами Атлантичного океану.
  Подорожі – ознака сучасного світу. Але зовсім не кожному до снаги наважитися відвідати малодоступні гірські райони Папуа Нової Гвінеї, древню фортецю інків Мачу-Пікчу чи безлюдний острів Херд у суворій Антарктиці. Автор це зробив, присвятивши не один рік свого життя подорожам до десятків островів Тихого океану, Коста-Ріки, Чилі й Перу. У книзі він розповідає про обряди, ритуали, легенди, костюми і танці тих країн, які відвідав. Також автор описує власні враження від подорожей і пригоди, декотрі з яких були пов’язані з реальним ризиком для життя. Із книги можна дізнатися багато цікавих фактів про важкодоступні куточки земної кулі.

  Захід проходитиме в прямому ефірі на 👉фейсбук-сторінці Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника. Долучайтеся!

 • 23

  Онлайн-лекція Наталі Хамайко «Від язичництва до християнства»

  16:00 -17:00
  23/07/2021

  Про християнство на Русі знали задовго до релігійних реформ Володимира Великого: християнами були Аскольд і Дір. Також існує факт про хрещення княгині Ольги у 958-му, але для процесу християнізації нашої країни вирішальним фактором є введення цієї релігії як державної у 988-990 роках.
  Цього року виповнюється 1033 років з дати Хрещення Київської Русі-України. Відзначається це свято у день Святого Володимира – одного із покровителів і засновників нашої державності. Для українців воно є символом соборності навколо рідної політичної й духовної столиці – Києва та неподільності Українського народу, його єдності навколо ідеї сильної держави і віри.

  23 липня 2021 року о 16:00 Центральна районна бібліотека імені Євгена Плужника запрошує на онлайн-лекцію Наталі Хамайко «Від язичництва до християнства».

  Лектор – Наталя Віталіївна Хамайко, провідний науковий співробітник Музею Історії Десятинної Церкви, молодший науковий співробітник Інституту археології НАН України.
  Онлайн-лекція проходитиме в прямому ефірі на 👉фейсбук-сторінці Центральної районної бібліотеки імені Євгена Плужника. Долучайтеся!

Опитування

Як часто ви відвідуєте бібліотеку?

Ми у фейсбуці