ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Електронний каталог

Вітаємо Вас!

Дякуємо за бажання скористатись зведеним Електронним каталогом ЦБС Шевченківського району м. Києва. Каталог містить інформацію про книги та періодичні видання.

Станом на початок 2020 року у Вас є можливість здійснити пошук по фондам майже всіх публічних бібліотек нашої ЦБС.

Звертаємо Вашу увагу, що Електронний каталог не є електронною бібліотекою, тому не містить електронних документів. Повнотекстова база книг в ньому не представлена.

Пошук здійснюється двома шляхами:

 • Пошук по словниках : по кожному з представлених словників окремо
 • Розширений пошук : за декількома параметрами одночасно (автор, назва, ключові слова, персоналії тощо)

Будь ласка, зверніть увагу на те, що наша бібліотека в Електронним каталозі ЦБС Шевченківського району м. Києва позначена 

сиглою ф46.

Афіша подій

< 2020 >
August
 • 11

  Творча зустріч з українською поетесою Аллою Миколаєнко

  12:00 -14:00
  11/08/2020

  11 серпня о 12.00 у Літературно-мистецькій вітальні на Прорізній, 15 Центральна районна бібліотека ім. Є. Плужника проведе творчу зустріч з Аллою Миколаєнко – українською поетесою, кандидатом наук із соціальних комунікацій, журналістом, редактором, членом Національної спілки письменників України.

  Під час творчої зустрічі авторка презентує збірку віршів «Бедлам», яку було видано у 2018 році видавництвом «Друге дихання».

  Збірка віршів Алли Миколаєнко – це проекція збудованого нами безладу, схожого на відому лондонську божевільню Бедлам із платним входом і критично жорстоким ставленням до хворих. Адже ламаються не лише рамки нашої свідомості, а й психіка.

  Залишилося розібратися, хто ми – відвідувачі чи пацієнти Бедламу?

 • 20

  Концерт-вітання «Струни української душі!»

  18:00 -19:00
  20/08/2020

  Дорогі друзі!
  Колектив Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника щиро вітає вас з величним святом — Днем Незалежності України!
  Бажаємо вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього.
  Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!
  А подарунком до свята стане концерт – вітання бандуристки Юлії Григорук.
  Адже бандура – це не просто український народний інструмент, це національний музичний скарб, струни української душі, бандура – це космос!

  Ой, бандура,
  стоголоса пісня бурі
  Ви послухайте, послухайте її!
  Як співає зачарована бандура,
  Замовкають у дібровах солов’ї

  П. Перебийніс «Поклик бандури»

 • 27

  Година пам'яті «Іловайськ 2014: Пам'ятаємо! Не забудемо!»

  12:00 -14:00
  27/08/2020

  29 серпня 2020 року – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

  Шість років тому, 29 серпня 2014 року, добровольці та воїни ЗСУ вийшли з Іловайська, взятого в кільце проросійськими бойовиками та військовими російської армії. «Зелений коридор», обіцяний Кремлем, виявився пасткою. Російські війська, які увійшли в Україну під білими прапорами, чекали на колону українців, підготували позиції і розстрілювали наших бійців з усіх боків. Вони розраховували, що через це вогневий шквал ніхто не прорветься. Але українці дали бій!
  У зв’язку із цією трагічною сторінкою в історії української Незалежності, 27 серпня 2020 року о 12-00 у Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника відбудеться вшанування пам’яті захисників України, які загинули за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Опитування

Як часто ви відвідуєте бібліотеку?

Ми у фейсбуці