ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

День знань у бібліотеці ім. С. Васильченка для дітей

Дорогі наші друзі!

Вітаємо всіх з початком нового навчального року!

Перший урок у новому навчальному році рекомендовано Міністерством освіти та науки присвятити відзначенню 30-ї річниці незалежності України.

Сьогодні учні одинадцятого та дев’ятих класів завітали на урок до бібліотеки ім. С. Васильченка для дітей.

А провели цей урок ми спільно з координаторкою літературного об’єднання «Зоряна фортеця» Альоною Сіліною,  яке з 2008 року займається створенням та просуванням фантастики українською мовою. Разом з письменницею, перекладачкою та літературознавицею Любов Базь ознайомили учнів з новинкою, яка ось-ось має вийти з друку – Агенція «Незалежність».
До ювілею створена збірка фантастичних оповідань від сучасних українських письменників, які пропонують тридцять розповідей про звичні історичні події під незвичним кутом — очима вартових з Агенції «Незалежність». Вартових, що за ці роки зрозуміли: долю кожної країни будують лише звичайні люди кожного дня.
Починаючи з 1991 року до сьогодення кожен автор описував події одного року.
Рік 1991.
Україна повертається на політичну мапу світу. Молода держава стикається з новими загрозами — людськими і надприродними. На її захист стає таємна неурядова організація — Агенція «Незалежність». Рік за роком її агенти: люди та інші істоти боронять Батьківщину, використовують свої надприродні можливості, відводячи загрози, про які ми так і не дізналися, та роблять історію такою, якою ми її знаємо тепер.
Рік 2021.
Україна святкує тридцять років Незалежності. Дякуємо пані Альоні за подарунок книжечки «Ступені свободи».

Захід завершився традиційною фотосесією. Дякуємо нашим гостям за цікаву зустріч і чекаємо з нетерпінням на збірку! Учням успіхів у навчанні!

До уваги користувачів у бібліотеці представлені книжкові виставки «Україна у дзеркалі тисячоліть», яка присвячена Дню незалежності України, та «Разом до країни знань», де представлена література, яка допомагає школярам у навчанні.

Літературу за цією темою  ви зможе знайти у фонді  нашої бібліотеки або скористатись зведеним «Електронним каталогом ЦБС Шевченківського району м. Києва» або «Електронним каталогом ЦБ ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва»

#бібліотека_Васильченка_день_знань
#Любов_Базь
#Альона_Сіліна
#Агенція_Незалежність
#літературне_обєднанн_Зоряна_фортеця

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*