ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

День веселих витівок «Інтелектуальні, спритні, невгамовні»

          Працівники бібліотеки  ім. М. Костомарова провели день веселих витівок

«Інтелектуальні, спритні, невгамовні» з вихованцями ДНЗ №467.

Літо – сонячна пора, час розваг, заряд вітамінів, енергії та хорошого настрою. Протягом року малеча у садочку отримувала знання про природу, оточуючий світ, тварин та птахів, а зараз вона має змогу зануритися у живу природу: море, річки, озера, ліси, парки…
Тому, щоб створити атмосферу свята та гарного настрою, бібліотекарі запросили до книгозбірні вихованців дитячого садка. Дві команди: дружні «Живчики» та жартівливі «Смайлики» взялися до справи зі своїми капітанами.
Невгамовна малеча не може сидіти на одному місці й перший конкурс «Ящірка в пустелі» це довів. Завдання конкурсу: швидко, немов ящірка прошмигнути серед «каміння, квітів», та швиденько добігти до своєї схованки.
Риболовля… ну, хто ж на ній не був! Були всі! Але, ця риболовля була незвичайна, адже витягти гумовий м’ячик замість риби виявилось не так вже й легко.
Всі батьки знають, як не легко відводити дітей у садочок, та ще й в ранці… Конкурс «Кенгуру» дав змогу малечі побути у ролі батьків. Завдання було, начебто не важке: донести дитинча-іграшку в рюкзаку до «садочка» та повернути її назад, долаючи перепони. Наші «батьки» гарно впорались з цим завданням: нікого не загубили, всі повернулись додому живими та здоровими.
Легкий та потішний конкурс «Бамбукова тростинка» викликав неабиякий сміх та веселощі, виявляючи кмітливість та швидкість реакції.
У дружбі та в сім’ї дуже важливі якості: любов, підтримка, дбайливе відношення один до одного. Два наступних конкурси «Збережи скарб» та «Плече друга» наочно довели, що міцні сімейні стосунки завжди потребують великих зусиль. Тільки завдяки співпраці в команді, можна вирішувати проблемні ситуації.
Оскільки гарний настрій у дітей був вже у розпалі, тому гра «дитячий боулінг» припала всім до душі!

І на завершення спортивно-пізнавальної зустрічі малеча отримала подарунки на згадку: книгу та різнокольорові кульки!

Гарно грались, забавлялись,
І у спритності змагались.
Тож, здоров’я добре майте,
Гарну книжку ви читайте!

BIBLIO-NIVKI

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*