ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КІНО

13 вересня 2021 року бібліотека ім. В. Винниченка презентує інформаційно-панорамну інсталяцію, присвячену

Дню українського кіно.

Перша українська кінозйомка відбулась у вересні 1896 року в Харкові, де фотограф Альфред Федецький зняв кілька хронікальних сюжетів. А вже в грудні Федецький влаштував перший український кіносеанс у Харківському оперному театрі…
Українські кіномитці впродовж минулого століття створили власну яскраву кіношколу, яка гідно збагатила  світове кіно. У пам’яті назавжди залишаться імена Олександра Довженка, Сергія Параджанова, Леоніда Бикова, Івана Миколайчука, Миколи Мащенка і багатьох їх талановитих творчих послідовників.
Протягом останніх років в українське кіно прийшло нове покоління яскравих митців, таких, як Олесь Санін, Михайло Костров, Валентин Васянович та інших, що гідно продовжують традиції геніїв і які успішно відновлюють роль і вплив національного кінематографу на духовну сферу життя українського народу.

Ці та інші книжки за даною темою ви можете знайти, скориставшись зведеним «Електронним каталогом ЦБС Шевченківського району м. Києва» та «Електронним каталогом Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки».

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*