ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

День Соборності в бібліотеці ім. Т. Шевченка для дорослих

У День Соборності України в бібліотеці ім. Т. Шевченка для дорослих відбулася зустріч з письменником, літературознавцем, математиком Володимиром Осипенком-Скороводою.

На презентацію його нової книги “Небилон” до нас завітали наші постійні читачі та учні 8-го класу середньої загальноосвітньої школи №139.

Зі словом про свого побратима-письменника виступив поет Іван Марченко: розповів про життєвій шлях Володимира Скороводи та прочитав вірш-присвяту письменникові.

Дуже часто потрібні нам думки й слова проходять повз наші вуха. Швидкоплинність подій іноді змушує забувати те, що треба пам’ятати постійно. Пан Володимир поділився думками про Україну, соборність, майбутнє нашої держави та представив свою нову книгу “Небилон”, як результату багаторічних досліджень текстів давньоукраїнських писемних пам’яток  – “Слова” та Велесової  Книги.

Добре слово про письменника як подвижника праукраїнської ідеї сказали Василь Сахнюк (організація рідновірів України), Тетяна Нечай (Ліга екскурсоводів), а ліричності зустрічі додав відомий український співак, заслужений артист України Василь Волощук, який виконав пісні на слова Володимира Осипенка-Скороводи.

Зустріч була цікавою, інформативною та емоційною.

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*