ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

День письменників на Сирці

З нагоди Всесвітнього дня письменника у бібліотеці імені І. Котляревського відбулася зустріч з літераторами.

Літературне свято зібрало у бібліотеці багато шанувальників читання і книги. Надзвичайно приємно святкувати цей день другий рік поспіль разом з відомими авторами Валентиною Захабурою, Сергієм Пономаренком та Сергієм Батурином. Кожен з авторів представив свої книжкові новинки та видання попередніх років.

Сергій Пономаренко – майстер містичних детективів, автор біля трьох десятків романів-бестселерів, які захоплюють читачів сюжетною карколомністю, екзотичністю обставин і подій. Його удостоєно званням «Золотий письменник України». Сергій Батурин – автор гостросюжетних романів, повістей, поезій та публіцистики, лауреат багатьох літературних премій, відзнак і рейтингів, зокрема конкурсу «Коронація слова», фестивалю «Просто так», творчого конкурсу часопису «Дніпро», рейтингу «Золота Фортуна».
Валентина Захабура – поетеса, бард, дитяча письменниця і бібліотекарка. Її книга «Ойлише, або Як потрапити в халепу» є номінантом Всеукраїнського рейтингу «Книжка року-2019», а книга “Лепрекони” отримала звання «Підліткова книжка року-2019» за версією проекту «BaraBooka. Простір української дитячої книги”. Валентина має чудовий голос, прекрасно грає на гітарі, є постійною учасницею фестивалів авторської пісні і поезії, тож подарувала читачам свої прекрасні ліричні пісні.

Не менш цікавим було знайомство читачів з письменницями Маріанною Малиною та Тетяною Цой, які вперше завітали до бібліотеки.
Маріанна Малина, письменниця детективно-пригодницького жанру, сценарист та астролог, лауреат «Коронації слова», представила свій містичний роман про дітей з екстрасенсорними здібностями «Фіолетові діти», а також інші свої твори. А київська письменниця Тетяна Цой представила свою першу книгу – патріотичну повість «Мені байдуже, що люди скажуть», випущену видавництвом «Білка» (Київ) на початку цього року.

Було багато запитань від читачів, спілкування з письменниками по закінченні зустрічі, автографи. Приємно, що бібліотечний фонд поповнився книжковими новинками, подарованими авторами. Тому хочеться подякувати письменникам за прекрасне свято, і побажати їм легкого пера, багато бестселерів та вдячних читачів.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*