ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Читаємо ВЕЛИКІ КНИЖКИ!

Від самого народження дитина оточена різноманітними ґаджетами, тому дедалі складніше стає зацікавити її звичайною паперовою книжкою. Та видавці докладати максимум зусиль, щоб завоювати увагу маленьких читачів та зробити свої книжки корисними і привабливим. Україна не відстає від європейського ринку книгоновинок, завдяки талановитим вітчизняним авторам, наполегливим редакторам та креативним художникам кожен легко знайде розвивальні книги для дітей відповідно до індивідуальних особливостей сприймання.

Розвивальні книжки для малюків закохують у себе сотні батьків та малят, і іноді їм у цьому допомагає незвично великий формат книги. Це цікаво і відразу загадково, а що ж там у такій великій книзі. Якщо йдеться про дитячу книгу, то вона має бути і цікавою і яскравою і має вміщувати у собі максимальну кількості інформації, яку має поступово засвоїти дитина.

Саме такі книги є у нашій бібліотеці ім. С. Васильченка для дітей! Великі! Яскраві! Змістовні! Цікаві!

Ласкаво просимо до «Історіуму»!
Цей музей відкритий цілодобово. Ви маєте нагоду побачити колекцію 130 артефактів зі стародавніх цивілізацій. Дізнавайтеся про людей стародавнього світу та досліджуйте дивовижні речі, які вони по собі залишили.
Щоб пізнати минуле у всій його величі ця книга саме для вас!

Ласкаво просимо до «Ботанікуму»!
Цей музей відкритий цілодобово. Він став притулком для надзвичайної колекції рослин: від крихітних водоростей до неймовірних рослин-хижаків. Тут також є гриби та лишайники дивовижних кольорів. Дізнайтеся про те, як еволюціонували рослини та як пристосувалися для того, щоб вижити.
Аби дослідити царство рослин у всій його красі, то ця книга для вас!

Завітайте до «Атласу казок»
Літати на крилах уяви — це, звісно, одне з найкращих занять у житті, та спробуй робити це, послуговуючись картами з цієї книжки. Стань гідом для своїх улюблених героїв! А може, ти навіть вигадаєш зовсім нові сюжети і закінчення? То чого ж ти чекаєш? Час летіти! Прочитай казку, а тоді спробуй переповісти її, розглядаючи карту. Але не поспішай, адже тут приховано багато цікавих дрібничок. Відшукай їх усі ще до того, як настане час.

Чекаємо закінчення карантину з нетерпінням! І звісно на вас наші маленькі читайлики, якщо ваших батьків зацікавила така колекція книжок?

Усе залежить від того, який вибір зроблять дорослі: хтось хоче зібрати якнайповнішу бібліотеку вдома, а в переважній більшості батькам подобається приходити до бібліотеки з малюками! Чекаємо з нетерпінням!  #читай_досягай

 

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*