ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Читання зі смаком

Бібліотека №132 ЦБС Шевченківського району міста Києва має свої «смаки» в літературних жанрах і радо ділиться ними з своїми читачами.

Іноді на запитання: «Як Вам ця книжка?», ми відповідаємо: «Залишила приємний присмак!». І справді, кожний літературний жанр має свій смак та колір.

ch

Калина – національний символ боротьби за волю та незалежність українського народу, його ідеалів. І саме українська література оповідає долі своїх героїв з калиновим присмаком. Засмакуйте долі Стефана та Андреаса – героїв книга Юрія Винничука «Цензор снів», трьох Степанів Шагут у романі Братів Капранових «Забудь-річка».

Смак кави – гіркий чорний, як детективи львівської серії Андрія Кокотюхи, або меланжевий з молоком, як оповідання Надійки Гербіш.

Смак кориці – втаємничено – чарівний і містичний смак таємниці, адже Україна завжди була багата своїми дивами. Це містичні місцини Карпатських лісів Марини Смагіної, переплетіння часів Володимира Лиса, безмежні світи Олеся Бердника та Марини і Сергія Дяченків.
Сакура – прекрасна та тендітна, ніжні пелюстки її цвіту надають щемливу насолоду від споглядання. Так само і вірші – поетичні пелюстки – розмовляють з нашою душею, надихають, стишують біль, наповнюють емоціями та Любов’ю.

Бібліотека № 132 бажає вам, любі читачі, смачного ЧИТАННЯ!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*