ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Бібліотека № 132 із задоволенням прийняла естафету у виставці «Мрій! Читай! Мандруй!»

Чому ми любимо мандри? Ми вважаємо, що тільки мандруючи людина створює власну картину світу та визначає своє місце в ньому. А ще так приємно, повернувшись з туристичної подорожі, переповненому враженнями і дивами, опинитись у власному домі і відчути, що це найкраще місце у світі.

mr

А якими захоплюючими виявляються мандри у наших фантазіях, натхнені прочитаною книжкою! Хіба не цікаво опинитися на підводному човні капітана Немо? А допомогти маленькому відважному гобіту? Або подорожувати у безмежному галактичному просторі?
Якими цікавими та пізнавальними є мандри рідним краєм! Україна багата на незвичні та цікаві місця: історичні, літературні, романтичні, езотеричні.

Тому наша бібліотека № 132 Шевченківської ЦБС м. Києва із задоволенням прийняла естафету у проведенні цьогорічної виставки «Мрій! Читай! Мандруй!» Молодіжної секції УБА у рамках проекту «Display-кросинг».

Шановні читачі, літературні мандри, як і туристичні подорожі безмежні! Тож читайте подорожуючи та подорожуйте читаючи! І безумовно мрійте!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*