ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«Батько «Енеїди» святкує іменини»

Навздогін дню народження Івана Петровича Котляревського, яке було 9 вересня,

16 вересня в бібліотеці імені І. Котляревського пройшла літературна година для студентів Київського індустріального коледжу КНУБА.

Бібліотекарі розповіли читачам біографію письменника, особливо цікаві її моменти, поговорили про те, чому його називають «батьком нової української літератури», а «Енеїду» – енциклопедією побуту українського народу. А ще познайомили студентів з книжковою виставкою-меморіальним куточком «Так Котляревський у щасливий час вкраїнським словом розпочав співати», де представлене раритетне видання листівок до поеми «Енеїда», ілюстрованих художником Анатолієм Базилевичем, з його автографом. Неабиякий інтерес викликала ксерокопія рідкісної книги «Смачного від Енея» з рецептами страв і напоїв, які згадуються в поемі «Енеїда» та були зібрані та відтворені автором книги, полтавським лікарем Віталієм Закладним.

Зустріч супроводжувалася демонстрацією пізнавальних коротеньких відео, серед яких була і створена бібліотекарями віртуальна виставка однієї книги «Наша колекція «Енеїди».

Бібліотекарі дякують студентам за інтерес до заходів, що проходять в бібліотеці та сподіваються, що ЗНО з української літератури всі складуть на «відмінно».

Більше інформації можно побачити на фейсбук-сторінці бібліотеки ім. І. Котляревського

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*