ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«Бабин Яр: наш біль, наша історія»

27 вересня в бібліотеці імені І. Котляревського  відбувся урок пам’яті з учнями 10-го класу школи № 97 ім. Олени Теліги, приурочений до 80-роковин трагедії Бабиного Яру. Гість бібліотеки – історик, директор Українського центру вивчення історії Голокосту Анатолій Подольський.

Бібліотека щороку проводить низку заходів до роковин трагедії, яка сталася в урочищі Бабин Яр, і не лише тому, що вона розташована зовсім поряд з місцями масових розстрілів у вересні 1941 року, а задля виховання культури пам’яті у користувачів бібліотеки, особливо у молодого покоління та популяризації документальних джерел, які містяться в її книжковому фонді. Якраз завдяки Українському центру вивчення історії Голокосту бібліотека вкотре отримала в подарунок нові видання про Голокост.

Бібліотека дякує Анатолію Юхимовичу за лекцію, за спілкування з читачами, за його невтомність в донесенні важкої історії минулого століття, а старшокласників запрошує брати участь в учнівських конкурсах Центру, присвячених історії Голокосту.

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*