ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«Архітектурне намисто України»

Бібліотека ім. М. Костомарова представила читачам добірку найвеличніших архітектурних пам’яток України, які варто відвідати.

Ведуча: Ковінська Тетяна Олексіївна

Споруди нашої країни вражають різноманітністю стилів, форм, а також багатством історії.

Пропонуємо вам добірку найвеличніших архітектурних пам’яток України, які варто відвідати.

 

Чернівецький національний університет
Величезна споруда об’єднала в собі стилі кількох епох, тому ззовні нагадує чарівний палац. Студенти між собою називають його «Чернівецьким Хоґвартсом».

Співочі тераси
У селі Городнє Харківської області розташований цікавий об’єкт садово-паркової архітектури – «Співочі тераси». Вони є унікальною пам’яткою не лише України, а й Європи. Ще однієї особливістю цього місця є його дивовижні акустичні властивості. Людський шепіт на одному краю тераси прекрасно чується на відстані до 60 м. Секрет музичного дива ховається у цегляних стінах, в яких вбудовано спеціальні труби з різних матеріалів та різного розміру.

Замок Любарта
Верхній замок, або замок Любарта, давно став візитівкою Луцька.
Будівництво споруди тривало понад 40 років. За цей час замок змінював господарів, які урізноманітнювали архітектурний ансамбль на свій смак. Таким чином споруда поєднала у собі елементи двох стилів – готики та ренесансу.

Дніпровська ГЕС
У самому центрі Запоріжжя, на місці колишніх козацьких порогів, розкинулася гігантська бетонна гребля. На території Дніпровської ГЕС знаходиться музей, у якому можна почути багато цікавих історій про будівництво станції.

Хотинська фортеця
Хотинську фортецю називають одним із «Семи чудес України». Розташована вона у місті Хотин, Чернівецької області. Фортеця до наших днів зберегла свою автентичну будову та дух минулих епох. Кінорежисери часто обирають це місце для своїх фільмів. Зокрема тут знімали фільми «Тарас Бульба», «Гадюка», «Захар Беркут», «Три мушкетери», «Стріли Робін Гуда» та ін.

BIBLIO-NIVKI

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*