ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Анонс!📢 Виставка «Конституція: витоки, історія, сучасність»

До 25-ї річниці прийняття Конституції України бібліотека ім. Ошера Шварцмана та Музей історії Десятинної церкви з 29 червня запрошують відвідати виставку «Конституція: витоки, історія, сучасність» в межах культурно-мистецького циклу заходів «Ми є. Були. І будем ми!»

На виставці представлені документи і матеріали з фондів Музею історії Десятинної церкви про Конституцію України та її історичних попередників: «Руську правду», Конституцію Пилипа Орлика, конституційні акти часів Української революції 1917-1921 років, а також Конституції УСРР/УРСР. Серед іншого – добірка текстів Конституції України з фондів Бібліотеки
Для популяризації знань про основний закон нашої країни та правову творчість інших держав також представлено інформацію з історії та сучасності конституційного права, серед яких найдавніші конституції, цікаві факти про основні закони країн Європи та Америки, країни без конституцій, а також країни, де роль конституції виконують релігійні закони.

Виставка працюватиме з 29 червня по 26 серпня 2021 р. у приміщенні бібліотеки ім. Ошера Шварцмана за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 4/13 (вхід із двору).
Часи роботи: пн.-чт. – 10:00-18:00, нд. – 11:00-17:00, пт.-сб. – вихідні. Останній день місяця – санітарний.
Довідки: +380 44 2723918, hope-fest@ukr.net (бібліотека), +380 44 2999177 desitinnai@ukr.net (музей).

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*