Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Територія спілкування
Наші традиції
Наші акції
Наші гості
Наші читачі
Про нас пишуть і говорять
Інформація про ЦБС
За співпрацю вдячні


Наші акції

11.12.2015

ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!

Напередодні Дня Святого Миколая ми знову згадуємо про традиції благодійності в нашому місті. Цього року бібліотеки Шевченківського району збирали іграшки, книжки, розмальовки та різноманітне приладдя для діточок, які силою обставин перебувають за межами своїх домівок або далеко від рідних і тому потребують найбільшого піклування, уваги та допомоги. Бібліотекарі звернулися до своїх великих і маленьких читачів із закликом створити свято для дітей, які позбавлені батьківської уваги або мають проблеми зі здоров'ям. Відгукнулося чимало сімей і за два тижні ми зібрали цілу купу цікавих, корисних для малечі речей.  Від імені дітей та організаторів акції щиро дякуємо всім добрим людям, хто виявив щедрість, хто пам'ятає, що благодійність- це стародавня традиція і моральна потреба слов'нських народів.

 Акція була започаткована в рамках "Фестивалю Святого Миколая", який проводиться в Шевченківському районі Києва за підтримки Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

17.05.2014
  "БІБЛІОТЕК@ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ"

17 травня, у день Європи в Україні,  Українська бібліотечна асоціація спільно з Гете-інститутом в Україні організувала адвокаційний захід  «Бібліотека під відкритим небом».

Місцем проведення акції було обрано територію Ботанічного саду ім. А.В. Фоміна, м.Київ.

 Під час заходу учасники – бібліотеки м. Києва та партнери Української бібліотечної асоціації – презентували свої послуги та проводили різноманітні інтерактивні заходи з мешканцями та гостями столиці з метою привернення уваги громади до можливостей, які надають бібліотеки, та популяризації читання. Насичена програма включала голосні читання, вікторини, квести, конкурси, зустрічі з авторами, художниками, співаками, майстер-класи, спілкування з психологами, тренінги зі самовдосконалення, дитячі ігри тощо.

В заході активну участь прийняли й бібліотеки Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району м.Києва. Так ми організувала фотосушку та презентації фотоклубу 9х12, книжково-ілюстраційну виставку «Як тебе не любити, Києве мій!» й презентували нову краєзнавчу послугу : Екскурсія Серцем Великого міста».
Привернули увагу містян та гостей столиці майстер-клас з витинанки, де можна було ознайомитись з роботами декоративно-прикладного мистецтва «Барвисте диво Петриківки», створеними читачами та працівниками бібліотек  Шевченківського району та вікторина для діточок «Казковими стежками Європи» .
Відвідувачі акції змогли взяти участь в «літературному ворожінні» та літературн е раллі» з Лесею Вороніною та Євгенією Кононенко. Поспілкуватися з авторами, отримати автограф та придбати новеньку книжку. Завершальним акордом стало урочисте загадування бажань про мир та злагоду в нашій країні та випускання повітряних кульок під скандування «Україна – це Європа!».

Фотозвіт:   "Бібліотека під відкритим небом"

12.05.2011 
НІЧ В БІБЛІОТЕЦІ

   Родзинкою другого фестивалю молодих видавців і редакторів вдруге стала  акція «Ніч у бібліотеці». Ввечері  12 травня в бібліотеці імені Олени Теліги розставили столи з бутербродами, чаєм та кавою. Доречі, фестиваль молодих видавців і редакторів — це культурно-видавничий захід, спрямований на покращення комунікації між молодими гравцями книжкового ринку України. Останні особливо тішилися з відчуття свободи в бібліотечному просторі: «Нас туди не просто пустили, нам всіляко сприяли, годували, дозволили порпатися в усіх книжках, дивитися фільми і спілкуватися до четвертої ранку». Молоді поети цілу ніч читали свої твори, ділились планами на майбутнє, весело спілкувалися. В гості завітав письменник Василь Довжик. Ночували між полиць у спальниках. «Атмосфера була камерна, зібралося коло поетів і слухачів, не було замовних виступів. Плюс сприяло те, що все відбувалося вночі, затемно». Бібліотекарі і надалі готові підтримувати молодих видавців, але зі свого боку зауважують, що наступного року із задоволенням візьмуть участь в роботі форуму, зважаючи на те, що  проблеми на кшталт «Вірусне книгорозповсюдження, або Як заразити книгою?» стосуються і бібліотек.

21.04.2010
ЩОБ ЗАШУМІВ «БІБЛІОТЕЧНИЙ ГАЙ»

 20 квітня 2010 року на подвір’ї бібліотеки ім.М.Костомарова бібліотекарі Шевченківського   району  посадили «Бібліотечний гай». До акції долучилися мешканці мікрорайону від найменших до найстарших,  представники ветеранської організації мікрорайону «Нивки», учні і викладачі музичних шкіл і загальноосвітньої школи №27, представники Всеукраїнської екологічної ліги і  всі небайдужі до проблем оточуючого середовища взагалі і київської екології зокрема.

 

 

 

 

 

 

18.12.2009
ФОТОКОНКУРС  "РАДІСТЬ ЧИТАННЯ"

17 грудня 2009 року в центральній районній бібліотеці ім. О.Матросова для дітей презентовано фотовиставку "Я щасливий! Я читаю!", на якій було представлено найкращі світлини, надіслані на фотоконкурс "Радість читання" читачами бібліотек району і відвідувачами бібліотечного сайту. Конкурс проходив в книгозбірнях району у IV кварталі 2009 року в рамках Програми підтримки і розвитку читання.

26.09.2009
КНИЖКОВА ЛИХОМАНКА НА ХРЕЩАТИКУ


Бібліотеки Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району м. Києва за підтримки громадських об’єднань і студентів київських вишів 27-го вересня о 12.00 на Майдані Незалежності провели книжковий соціо-моб “Книжкова лихоманка - Ланцюг знань” в рамках програми "Відчуй радість читання".

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню

Гаррі Поттер і келих вогню / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2003 – 672 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua