Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервеньлипеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень

28.03.2019

Презентація книги Анастасії Левкової «Старшокласниця. Першокурсниця» в бібліотеці ім. І. Котляревського

«Видавництво Старого Лева» завітало до бібліотеки на Сирці на зустріч з читачами - студентами Київського індустріального коледжу КНУБА.

Детальніше >>

28.03.2019

Заняття етностудіїї "Кольоровий птах" до Всесвітнього дня театру в бібліотеці ім. О.Матросова

Всесвітньому дню театру було присвячене заняття етностудіїї "Кольоровий птах" в бібліотеці ім. О.Матросова.

Детальніше >>

28.03.2019

Виставка «Місто маленьких людей» до 160-річчю від дня народження українського єврейського письменника Шолом-Алейхема в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана

Виставка «Місто маленьких людей» присвячена 160-річчю від дня народження українського єврейського письменника Шолом-Алейхема. Твори письменника знайомлять читачів зі світом єврейського містечка-штетла, традиціями та побутом, а міський простір, в який перетікають маршрути героїв його книг, є відображенням Києва, в якому письменник жив і який дуже любив. Виставка є частиною багаторічного проекту «Шляхетні хроніки», присвяченого видатним особистостям, які проживали та проживають на території України та поза її межами: митцям, художникам, архітекторам, винахідникам, історичним діячам тощо.

Детальніше >>

27.03.2019

Літературно-музична година «Володимир Івасюк. Життя - як пісня» в Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника

26 березня 2019 року до 70-річчя від дня народження видатного українського митця Володимира Івасюка в Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника відбулася літературно-музична година «Володимир Івасюк. Життя - як пісня».

Детальніше >>

27.03.2019

Презентація персональної фотовиставки члена НСФХУ Ольги Левченко «Тибет у моєму серці» в бібліотеці ім. В. Винниченка

23 березня 2019 року в бібліотеці ім. В. Винниченка відбулася презентація персональної фотовиставки члена НСФХУ, члена Спілки фотохудожників Словакії Ольги Левченко «Тибет у моєму серці»

Детальніше >>

26.03.2019

Київська Фортеця. Прогулянки містом. Організатор: бібліотека № 101 (пункт видачі)

23 березня 2019 року бібліотека №101 (пункт видачі) розпочала сезон прогулянок містом з наймолодшими прихильниками бібліотеки (дорослим дозволено супроводжувати цю гамірну компанію). Госпітальне укріплення Киівськоі фортеці стало ціллю нашої подорожі.

Детальніше >>

25.03.2019

Всеукраїнський тиждень дитячого читання в бібліотеці ім. О. Матросова

В бібліотеці ім. О. Матросова Всеукраїнський тиждень дитячого читання розпочався із літературної години-зустрічі «На дозвіллі не сумуй: причитай і поміркуй» учнів середньої школи № 82 з дитячим письменником Юрієм Нікітінським.

Детальніше >>

25.03.2019

Презентація нової збірки ліричних поезій «Повернення з майбутнього» поета та письменника Дмитра Захарова в бібліотеці ім. А. Міцкевича

До Всесвітнього дня поезії в бібліотеці ім. А. Міцкевича відбулася презентація нової збірки ліричних поезій «Повернення з майбутнього» поета та письменника Дмитра Захарова.

Детальніше >>

25.03.2019

Презентація монографії по хасидизму «Вчення засновників хасидизму про владу цадиків: містика і реалії світу цього» доктора історичних наук І. В. Турова в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана

У бібліотеці ім. Ошера Шварцмана доктор історичних наук Ігор Вікторович Туров презентував монографію «Вчення засновників хасидизму про владу цадиків: містика і реалії світу цього» («Друкарський двір Олега Федорова», Київ, 2019).

Детальніше >>

25.03.2019

Поетичний квартирник в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана

Творчі акції в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана переважно мають характер неформальний. Ось і Всесвітній день поезії, що відзначали тут 24 березня 2019 року став душевним, затишним, домашнім – такий собі «квартирник» в бібліотеці.

Детальніше >>

25.03.2019

Краєзнавчий альманах під назвою «Фрагменти життя у світі рампи» в Національному музеї літератури України для студентів університету «Третього віку». Організатор: бібліотека ім. М. Костомарова

В Національному музеї літератури України для студентів університету «Третього віку» відбувся краєзнавчий альманах під назвою «Фрагменти життя у світі рампи». Його ведучим став відомий знавець київської старовини та добрий друг бібліотеки ім. М. Костомарова – Михайло Борисович Кальницький.

Детальніше >>

25.03.2019

Вечір-спогад "Співець Божою милістю" в бібліотеці ім. І. Котляревського

З нагоди 70-річчя з дня народження видатного поета, композитора зі світовим ім'ям Володимира Івасюка в бібліотеці ім. І. Котляревського відбувся захід, на який завітало багато поціновувачів його неперевершеного таланту.

Детальніше >>

24.03.2019

Літературно – музична зустріч «На чистих весни мольбертах…» в ЦРБ імені Євгена Плужника

21 березня 2019 року до Всесвітнього дня поезії в ЦРБ імені Євгена Плужника відбулась літературно – музична зустріч «На чистих весни мольбертах…»

Детальніше >>

22.03.2019

Проект «Тарас Шевченко голосами поколінь». Організатор: Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва

В рамках Шевченківського березня бібліотеки для дітей Шевченківського району взяли участь у традиційному проекті «Іду з дитинства до Тараса», який щорічно проводить Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва. Тема цьогорічного проекту - «Тарас Шевченко голосами поколінь».

Детальніше >>

22.03.2019

«Книга – мій найкращий друг» - літературне асорті в бібліотеці ім. І. Котляревського

З нагоди Всеукраїнського тижня дитячої книги в дитячому відділі бібліотеки зібралися маленькі "кошенята", учні 4-В класу СШ № 28, аби зустрітися з надзвичайно цікавою людиною і талановитим письменником Павлом Кущем.

Детальніше >>

22.03.2019

Вечір спілкування "Читаємо вірші улюблених поетів" до Всесвітнього дня поезії в бібліотеці № 101

До Всесвітнього дня поезії в бібліотеці № 101 відбувся вечір спілкування "Читаємо вірші улюблених поетів".

Детальніше >>

21.03.2019

Поетичний ранок "Поезіє, ти сило чарівна!" з учнями ШДС "Пізнайко" в бібліотеці № 9 для дітей

До Всесвітнього дня поезії у бібліотеці № 9 відбувся поетичний ранок "Поезіє, ти сило чарівна!" з учнями ШДС "Пізнайко" в бібліотеці № 9 для дітей.

Детальніше >>

21.03.2019

Презентація книги Олександра Балабка «Київ, Ірининська, Лифарям…» в ЦРБ імені Євгена Плужника

20 березня 2019 року в Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника відбулася презентація книги Олександра Балабка «Київ, Ірининська, Лифарям…» - повість за листами митця.

Детальніше >>

21.03.2019

«Від Богдана до Івана не було гетьмана»… Історичний екскурс до 380-річчя з дня народження Івана Мазепи в бібліотеці № 132

20 березня 2019 року в бібліотеці № 132 відбувся історичний екскурс до 380-річчя з дня народження Івана Мазепи «Від Богдана до Івана не було гетьмана»…

Детальніше >>

21.03.2019

Інтерактивна гра «Історія вулиці Прорізної» в гімназії № 48. Організатор: ЦРБ імені Євгена Плужника

В рамках весняного FESTу «В обіймах весни» 20 березня 2019 року в гімназії № 48, що на вул. Прорізній, для гімназистів 3-х класів бібліотекарем Центральної районної бібліотеки імені Євгена Плужника Вавіловою В. О. була проведена інтерактивна гра «Історія вулиці Прорізної».

Детальніше >>

21.03.2019

20 березня – Міжнародний день щастя в бібліотеці ім. Т. Шевченка для дорослих

У Міжнародний день щастя бібліотека ім. Т. Шевченка для дорослих пропонує читачам книжкову виставку «20 березня – Міжнародний день щастя».

Детальніше >>

21.03.2019

Презентація книги «Позивний Бандерас» у бібліотеці ім. І. Котляревського

У бібліотеці ім. І. Котляревського відбулася зустріч учнів 9 класу СШ № 28 з авторами книги Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим, які є також сценаристами до однойменного кінофільму, що вийшов у світ в кінці минулого року. Модерувала зустріч Валерія Борщевська.

Детальніше >>

20.03.2019

Крос-історичне дослідження "Від Богдана до Івана не було гетьмана" в бібліотеці № 9 для дітей

20 березня 2019 року в бібліотеці № 9 для дітей в день народження Івана Мазепи 9-класники середньої школи №70 разом з кандидатом історичних наук Олексієм Кузьмуком відділяли міфи від правди стосовно постаті Мазепи у світовій культурі та українській історії.

Детальніше >>

20.03.2019

Правоосвітній семінар з теми: «Договір дарування: переваги та недоліки для людей старшого віку» в Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника

19 березня 2019 року за участю лектора - директора Правобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бреуса Сергія Михайловича в Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника відбувся правоосвітній семінар з теми: «Договір дарування: переваги та недоліки для людей старшого віку».

Детальніше >>

20.03.2019

Творча зустріч «Весь світ – театр!» за участю засновників Класичного Художнього Альтернативного Театру (КХАТ) Катаріни Сінчілло та Віктора Кошеля в ЦРБ імені Євгена Плужника

15 березня 2019 року в Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника відбулася творча зустріч «Весь світ – театр!» за участю засновників Класичного Художнього Альтернативного Театру (КХАТ) – художнього керівника, поетеси, популярної телеведучої, актриси театру і кіно Катаріни Сінчілло та головного режисера, заслуженого артиста України Віктора Кошеля.

Детальніше >>

19.03.2019

Інтегроване заняття «Від кроманьйонців до скіфів» у ліцеї-інтернаті № 23 «Кадетський корпус». Організатор: Бібліотека ім. М. Костомарова

Бібліотека ім. М. Костомарова в рамках проекту «Краєзнавчий круїз по вивченню рідного міста» провела у ліцеї-інтернаті «Кадетський корпус №23» інтегроване заняття «Від кроманьйонців до скіфів».

Детальніше >>

19.03.2019

«Уже десяте літо, як людям дав я «Кобзаря…» Шевченківські читання в бібліотеці ім. С. Васильченка для дітей з учнями 5-х класів

19 березня 2019 року відбулися Шевченківські читання «Уже десяте літо, як людям дав я «Кобзаря…» в бібліотеці ім. С. Васильченка для дітей з учнями 5-х класів.

Детальніше >>

19.03.2019

"У полоні пісень В. Івасюка" в музичній вітальні бібліотеки ім. О. Теліги

18 березня 2019 року в музичній вітальні бібліотеки ім. О. Теліги відбувся захід, присвячений 70-річчю від дня народження композитора, засновника сучасної української естрадної музики Володимира Івасюка.

Детальніше >>

19.03.2019

Книжкова виставка до 380-річчя від дня народження гетьмана Івана Мазепи в бібліотеці ім. Т. Шевченка для дорослих

З 17 березня 2019 року в бібліотеці ім. Т. Шевченка для дорослих триває виставка до 380-річчя від дня народження гетьмана Івана Мазепи.

Детальніше >>

18.03.2019

Літературно-музичне свято «Тарасові зорі сяють над нами...» в гімназії «Нивки» (організатор: бібліотека № 135)

До 205- річчя від дня народження генія української нації Тараса Григоровича Шевченка у гімназії «Нивки» бібліотекою № 135 був проведений виїзний захід по вшануванню памяті незламного борця за волю свого народу «Тарасові зорі сяють над нами...».

Детальніше >>

18.03.2019

Письменниця Оксана Кротюк в гостях у читачів бібліотеки ім. О. Матросова

До читачів бібліотеки ім. О. Матросова, учнів 2-го класу середньої школи №73, завітала дитяча письменниця Оксана Кротюк.

Детальніше >>

18.03.2019

Бібліотечні посиденьки. «Живий Шевченко» в бібліотеці № 101 (пункт видачі)

15 березня 2019 року в бібліотеці № 101 (пункт видачі) проходили бібліотечні посиденьки «Живий Шевченко», присвячені дням пам'яті Т. Г. Шевченка.

Детальніше >>

15.03.2019

Зустріч з громадською діячкою, журналістом Лесею Литвиновою «ЖИВЕ ЛИШ ТОЙ, ХТО НЕ ЖИВЕ ДЛЯ СЕБЕ, ХТО ДЛЯ ВСІХ ВИБОРЮЄ ЖИТТЯ» в «Центрі професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва». Організатор: бібліотека ім. М. Костомарова

З нагоди Дня українського добровольця, який відзначається 14 березня 2019 року, бібліотека ім. М. Костомарова організувала зустріч студентів Центру професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва з громадською діячкою, журналістом – Олександрою Коваль (Леся Литвинова).

Детальніше >>

15.03.2019

Літературно-мистецька година «Тарас Шевченко - портретист» в бібліотеці ім. О. Матросова

В бібліотеці ім. О. Матросова продовжується Шевченківський березень, присвячений 205-річчю Т. Г. Шевченка. Літературно-мистецька година «Тарас Шевченко – портретист» допоміг восьмикласникам гімназії № 154 розкрити ще одну грань таланту Тараса Шевченка – його талант портретиста.

Детальніше >>

15.03.2019

Літературна година «Тарасові музи» в Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника

12 березня 2019 року в Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника відбулася літературна година «Тарасові музи».

Детальніше >>

15.03.2019

Бібліотека № 9 для дітей завершує Шевченківський березень

Бібліотека № 9 для дітей завершує Шевченківський березень разом із вихованцями дитячого садочка № 82.

Детальніше >>

15.03.2019

Шевченківський березень в бібліотеці № 9 для дітей

У Бібліотеці № 9 для дітей триває Шевченківський березень!

Детальніше >>

15.03.2019

Літературна година «Вони для нас виборюють життя…» до Дня добровольця в бібліотеці ім. В. Дубініна для дітей

14 березня 2019 року бібліотека ім. В. Дубініна для дітей провела літературну годину «Вони для нас виборюють життя…» з учнями 8-9 класів школи №199.

Детальніше >>

15.03.2019

Відео перегляд «Добровольці – воїни світла» в бібліотеці ім. О. Матросова

До Дня українського добровольця в бібліотеці ім. О. Матросова пройшов відео перегляд «Добровольці – воїни світла».

Детальніше >>

15.03.2019

Персональна фотовиставка Наталії Компанцевої «Венеціанські мотиви. Імпровізації» в бібліотеці ім. В. Винниченка

14 березня 2019 року в бібліотеці ім. В. Винниченка відбулось офіційне закриття персональної фотовиставки Наталії Компанцевої «Венеціанські мотиви. Імпровізації».

Детальніше >>

15.03.2019

«Вірші Шевченкові дзвенять по Україні вічним дзвоном» в літературній вітальні бібліотеки ім. І. Котляревського

14 березня в літературну вітальню до дитячого відділу бібліотеки ім. І. Котляревського завітали учні 4-В класу СЗШ №28.

Детальніше >>

14.03.2019

Круглий стіл «Міжнародна ініціатива Партнерство «Відкритий Уряд»: Позитивний досвід України» в бібліотеці ім. І. Котляревського

11 березня 2019 року в Україні стартував Тиждень Відкритого Уряду, що відбувається в рамках участі нашої держави в міжнародній Ініціативі «Партнерство «Відкритий Уряд». В межах Тижня в бібліотеці ім. І. Котляревського відбувся круглий стіл.

Детальніше >>

14.03.2019

Екскурсія «Київськими шляхами Великого Кобзаря» до 205-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка

До 205-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка бібліотека ім. О. Теліги та співробітник музею історії Центру міста Наумова Н. Г. провели екскурсію «Київськими шляхами Великого Кобзаря» для учнів та викладачів КІТЗ НАУ.

Детальніше >>

14.03.2019

Шевченківські читання «Тарасові слова – то правда жива» в бібліотеці ім. О. Матросова

До 205-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка в бібліотеці ім. О. Матросова пройшли Шевченківські читання «Тарасові слова – то правда жива».

Детальніше >>

14.03.2019

Мандрівка творчістю Т. Г. Шевченка «Вклонимося Кобзарю» в бібліотеці № 122 для дітей

В бібліотеці №122 для дітей пройшов захід до 205-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка «Вклонимося Кобзарю».

Детальніше >>

13.03.2019

Шевченківські дні в бібліотеці ім. Т. Шевченка для дорослих

Відкриття виставки «Київ в малюнках Тараса Шевченка та Михайла Сажина» в бібліотеці ім. Т. Шевченка для дорослих.

Детальніше >>

13.03.2019

Вечір "Щоб народитися знову" до 70-річчя від дня народження видатного українського митця Володимира Івасюка в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана

Володимир Івасюк, якому днями мало б виповнитися 70 років, на превеликий жаль рано пішов з життя. І хоча Маестро по праву вважається засновником сучасної української естрадної музики, і сам він і його творчість вже підзабулися – звісно ж, окрім крім деяких його пісень, що стали візитівкою України, як, наприклад, «Червона рута» чи «Водограй». Тож ювілей співака, поета і композитора став гарною нагодою, щоб 12 березня в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана зустрітися друзям, згадати й заспівати «натхнення Божого митця».

Детальніше >>

13.03.2019

Історична година «Гетьман Іван Мазепа – великий гетьман України» в Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника

До 380-річчя від дня народження гетьмана Івана Мазепи 12 березня 2019 року в Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника відбулась історична година «Гетьман Іван Мазепа – великий гетьман України».

Детальніше >>

12.03.2019

Святковий концерт «Чарівна, кохана, жадана» з нагоди Міжнародного жіночого дня в бібліотеці № 132

7 березня 2019 р. в бібліотеці № 132 відбувся святковий концерт «Чарівна, кохана, жадана» з нагоди Міжнародного жіночого дня з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Детальніше >>

12.03.2019

Шевченківські читання «Іду з дитинства до Тараса» в бібліотеці ім. В. Дубініна для дітей

11.03.19 року в бібліотеці ім. В. Дубініна для дітей з читачами бібліотеки ім. В. Дубініна для дітей було проведено Шевченківські читання «Іду з дитинства до Тараса».

Детальніше >>

12.03.2019

Літературно-мистецьке свято «Шевченко і музика» до 205-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка в бібліотеці ім. С. Васильченка

У бібліотеці ім. С. Васильченка 11 березня 2019 року було проведено літературно-мистецьке свято «Шевченко і музика» до 205-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка.

Детальніше >>

12.03.2019

Презентація виставки «На вічнім шляху до Шевченка» присвячена 158-й річниці з дня смерті Великого Кобзаря в бібліотеці № 132

11 березня 2019 року в бібліотеці № 132 відбулася презентація виставки «На вічнім шляху до Шевченка» присвячена 158-й річниці з дня смерті Великого Кобзаря.

Детальніше >>

12.03.2019

Цикл лекцій «Галерея видатних художників» в бібліотеці ім. М. Чернишевського

11.03.2019 р. в бібліотеці ім. М. Чернишевського розпочато цикл лекцій «Галерея видатних художників». Перша лекція була присвячена художникам - передвижникам другої половини дев’ятнадцятого століття, зокрема І. В. Крамському – майстру жанрового історичного і портретного живопису.

Детальніше >>

11.03.2019

Майстер-клас «Подарунки для любих матусь» в бібліотеці № 122 для дітей

Напередодні чудового весняного свята - Міжнародного жіночого дня в бібліотеці № 122 для дітей пройшов майстер-клас. Саме 8 березня відзначається всім відоме ніжне, весняне свято, наповнене сонцем і квітами.

Детальніше >>

11.03.2019

Виставка «Жінки-письменниці - лауреати Нобелівської премії» в бібліотеці ім. Т. Шевченка для дорослих

До Міжнародного жіночого дня в бібліотеці ім. Т. Шевченка для дорослих представлено книги жінок-письменниць - лауреаток Нобелівської премії (цикл виставок та тематичних поличок "Жінки, що вийшли за рамки".

Детальніше >>

07.03.2019

Творча зустріч з київським письменником Євгеном Черняховським та музикантом Анатолієм Потаповим в бібліотеці ім. В. Винниченка

6 березня 2019 року в бібліотеці ім. В. Винниченка відбулась творча зустріч з київським письменником Євгеном Черняховським та музикантом Анатолієм Потаповим.

Детальніше >>

07.03.2019

"З Шевченка починається весна!" в бібліотеці № 9 для дітей

7 березня 2009 року в бібліотеці №9 для дітей продовжили читання віршів Тараса Григоровича Шевченка зі старшою групою дитячого садочка №130.

Детальніше >>

07.03.2019

«На твоїх тендітних плечах - доля нашої Вітчизни» - вечір-зустріч з жінками-учасницями бойових дій на сході України в бібліотеці ім. І. Котляревського

Напередодні Міжнародного жіночого дня бібліотека ім. І. Котляревського традиційно влаштовує зустрічі з героїчними жінками сучасності – волонтерами та учасницями бойових дій. Цього разу на зустріч з старшокласниками Технічного ліцею Шевченківського району завітали жінки, що проходили службу в зоні ООС.

Детальніше >>

06.03.2019

Майстер-клас з виготовлення прикрас із макаронних виробів «Маккерончіні, фарфаллетте – ювелірне творіння дітей»

Бібліотека ім. М. Костомарова в рамках проекту «Академія Всезнамуса» провела в ДС №388 майстер-клас з виготовлення прикрас із макаронних виробів «Маккерончіні, фарфаллетте – ювелірне творіння дітей».

Детальніше >>

06.03.2019

Захід, присвячений дню народження Т. Г. Шевченка «Він на кобзі грає. А хто грає, того знають» в бібліотеці ім. С. Васильченка

6 березня 2019 року в бібліотеці ім. С. Васильченка було проведено захід з учнями четвертих класів середньої загальноосвітньої школи №139, присвячений дню народження Т. Г. Шевченка під назвою «Він на кобзі грає. А хто грає, того знають».

Детальніше >>

06.03.2019

Шевченківській березень «З Шевченка починається весна» в бібліотеці №9 для дітей

6 березня 2019 року в бібліотеці № 9 для дітей розпочався конкурс читців "Тарас Шевченко голосами поколінь".

Детальніше >>

05.03.2019

Жива книга до Міжнародного дня письменника в бібліотеці № 9 для дітей

4 березня 2019 року в бібліотеці № 9 для дітей відбулася презентація двотомника "Це зробила вона" + "Це теж зробила вона".

Детальніше >>

05.03.2019

Година спілкування для літних людей «Декоративна творчість» в бібліотеці №149

В бібліотеці №149 була проведена година спілкування для літних людей «Декоративна творчість», на якій відвідувачі продемонстрували свої роботи з різної техніки: вишивки з бісеру, діамантової вишивки, в’язання пледів та серветок гачком.

Детальніше >>

04.03.2019

Майстер-клас «Все що зроблене руками, дороге для мами» в бібліотеці ім. О. Матросова

Напередодні весняного свята в бібліотеці ім. О. Матросова відбувся майстер-клас «Все що зроблене руками, дороге для мами».

Детальніше >>

04.03.2019

«Лети з любов’ю, слово, лийся ввись!» - день письменника в бібліотеці ім. І. Котляревського

В бібліотеку на Сирці відсвяткувати Всесвітній день письменника завітали відомі й популярні автори, лауреати багатьох престижних літературних премій і конкурсів Сергій Пономаренко, Сергій Батурин, В’ячеслав Васильченко та Валентина Захабура.

Детальніше >>

04.03.2019

Заняття «Школи батьківства»: «Розвиток соціальних навичок – запорука щасливого майбутнього дитини»

Психолог бібліотеки ім. М. Костомарова Олена Черниш провела заняття «Школи батьківства» «Розвиток соціальних навичок – запорука щасливого майбутнього дитини» в Київському міському центрі реабілітації дітей з інвалідністю для батьки дітей з особливими потребами.

Детальніше >>

01.03.2019

Безкоштовний семінар «Договір довічного утримання або як не потрапити в пастку шахраїв»

26 лютого 2019 року в Центральній районній бібліотеці ім. Є. Плужника відбувся правоосвітній семінар з теми «Договір довічного утримання або як не потрапити в пастку шахраїв». Зустріч провів директор Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги С. М. Бреус.

Детальніше >>

01.03.2019

2019 - рік Китаю в Україні. Культурологічна мандрівка «Маленькі подорожі великим Китаєм» та альманах китайської літератури «У дзеркалі художнього слова Китаю» в ЦРБ ім. Є. Плужника

До року Китаю в Україні ЦРБ ім. Є. Плужника запрошує переглянути книжкові виставки «Маленькі подорожі великим Китаєм» та «У дзеркалі художнього слова Китаю».

Детальніше >>

01.03.2019

Журнал «Яблунька» в гостях у бібліотеки ім. О. Матросова

В останній зимовий день в бібліотеці ім. О. Матросова було гамірно та весело. В гості до наших читачів, учнів гімназії № 154, «завітав» розважально-пізнавальний журнал для дітей «Яблунька».

Детальніше >>

01.03.2019

Прес-калейдоскоп «Небесна Сотня – історія нескорених» в дитячому відділі бібліотеки ім. І. Котляревського

Для вшанування трагічних подій на Майдані січня-лютого 2014 року в читальній залі дитячого відділу був проведений прес-калейдоскоп для учнів 6-9 класів.

Детальніше >>

01.03.2019

Бібліомозаїка «Мова рідна, мова чарівна» з нагоди Міжнародного дня рідної мови

В дитячому відділі бібліотеки ім. І. Котляревського відбулася цікава і незабутня зустріч учнів 2-Б класу СШ №28 з відомою українською поетесою, публіцистом, педагогом, громадською діячкою Наталкою Поклад.

Детальніше >>

Нові надходження
Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua