Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Новини
20182017201620152014201320122011201020092008
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень

20.06.2018

Інформ-асорті «Бізнес-план замість безробіття»

В Україні зафіксовано 1 млн. переселенців. Робота та житло – топові проблеми для внутрішньопереміщених осіб, які останні чотири роки вирішуються мало. Утім, перші паростки державної підтримки все-таки з’являються. Попри позитивні результати, про них відомо небагато. Ідеться про проект «Рука допомоги», який ініційований Міністерством соціальної політики та реалізований за підтримки Світового банку. Принцип такий: хочеш покласти край безробіттю та позбутися залежності від соціальних виплат, маєш хороший бізнес-план – тоді приєднуйся до ініціативи. Тобто треба вийти із зони пасивного комфорту та проявити себе.

Детальніше >>

18.06.2018

Виставка display – кросинг «Читаємо з насолодою»

18.06.2018 року в бібліотеці ім. М. Чернишевського розгорнуто книжкову виставку display – кросинг «Читаємо з насолодою» запропоновану УБА.

Детальніше >>

17.06.2018

Дитяча планета дослідів

Літні канікули у самому розпалі! Екскурсії, подорожі, нові знайомства, нові враження! Словом, приємна і безтурботна пора! Діти зі шкільного табору СШ №95 поєднують відпочинок з можливістю дізнатися та навчитися чомусь новому. Малеча, як завжди непосидюча, тому їм цікаво щось експериментувати та досліджувати. Отож співробітники бібліотеки ім. М. Костомарова вирішили з ними поринути у дивовижний світ науки!

Детальніше >>

15.06.2018

Психологічний тренінг «Попередити. Визволити. Відновити»

Дуже часто українські заробітчани потрапляють у неприємні та небезпечні ситуації. Тому на передодні канікул бібліотека ім. М. Костомарова запросила Міжнародну правозахисну громадську організацію «А21», яка займається питанням торгівлі людьми, з метою надати інформацію як запобігти потраплянню найперше – в трудове рабство. Адже молодь під час канікул іноді працевлаштовується закордоном. І їй обов’язково потрібно знати всі ризики, аби не потрапити в тенета мисливців за «живим товаром».

Детальніше >>

13.06.2018

Молоді голоси України!

У школі №106, 13 червня відбувся поетичний марафон -"Молоді голоси України,"в якому прийняли участь учні початкової школи.

Детальніше >>

12.06.2018

Поети класики - дітям

12 червняу школі №41 відбувся поетичний марафон "Поети класики - дітям."

Детальніше >>

12.06.2018

Грані таланту

Приємно, коли маєш багато друзів. Ще приємніше, коли ти можеш зробити для друга щось добре, гарне. А оскільки Василь Михайлович Должиков справжній і щирий друг бібліотеки імені Ошера Шварцмана, то й подарунок до його 75-ліття ми запропонували особливий – 12 червня в бібліотеці відбувся його ювілейний творчий вечір у колі друзів. Хтось, мабуть, запитає, а хто це такий? Не хвилюйтесь, він добре нам усім знайомий. Адже «Должиков» - справжнє прізвище заслуженого діяча мистецтв України, драматурга, поета, перекладача, актора, радіоведучого Василя Довжика. Згадали? Ото ж!

Детальніше >>

12.06.2018

Міський конкурс літературних творів «Тримай ЕкоХвилю!»

Читачі бібліотек для дітей Шевченківського району прийняли участь у міському конкурсі літературних творів «Тримай ЕкоХвилю», організованому Центральною бібліотекою ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва, Централізованою бібліотечною системою Деснянського району м. Києва за сприяння науково-методичного центру дошкільної та початкової освіти ІППО Київського університету ім. Бориса Грінченка, Екологічного клубу «Еремурус-Україна», Водно-інформаційного центру м. Києва, Комунального підприємства «Київський міський Будинок Природи».

Детальніше >>

11.06.2018

Захід про фінансову грамотність «Скарби Скруджа МакДака»

Скрудж МакДак – один з найвідоміших героїв дитячих мультфільмів. Його персонаж асоціюється з особою, життя якої постійно обертається навколо грошей. І це не дивно, бо з мультфільму відомо, що фінансові труднощі мотивували його до рішучих дій, щоб стати заможним.

Детальніше >>

10.06.2018

Terra incognita в центрі Києва

За проектом Української бібліотечної асоціації «Як тебе не любити, Києве мій!» бібліотека ім. Т. Шевченка для дорослих у червні 2018 р. продовжує безкоштовні прогулянки Києвом.

Детальніше >>

Нові надходження
Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua