Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервеньлипеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень

29.09.2011

Привітання Голови Шевченківської РДА Сергія Зіміна

Детальніше >>

29.09.2011

Презентація унікальної серії розслідувань життя видатних українських діячів «12 балів»

28 вересня 2011 року з учнями 6-х та 7-х класів гімназії № 154 зустрілися автори унікальної серії розслідувань життя видатних українських діячів «12 балів», що вийшла у видавництві братів Капранових «Зелений пес».

Детальніше >>

29.09.2011

Дерево «читацьких вподобань» розквітло в районному інформаційному центрі - бібліотеці ім. М.Костомарова

Оригінальне соціологічне дослідження читацьких смаків провела бібліотека під час Тижня бібліотек району, присвяченого Всеукраїнському дню бібліотек.

Детальніше >>

29.09.2011

У літературний лабіринт «З торбинки дядечка Запитайлика» запросила читачів бібліотека ім. О.Матросова для дітей

26 вересня 2011 року учні 4-а класу школи № 82 блукали літературним лабіринтом.

Детальніше >>

28.09.2011

Святкова зустріч "на Перехресті"

Відкривати для себе щось нове - це приємно, а ділитися - ще приємніше. Сьогодні 28 вересня старшокласники прийшли до бібліотеки № 9 для дітей привітати із професійним святом і потрапили на свято поезії.

Детальніше >>

28.09.2011

Гортаючи сторінки історії бібліотек

Цього року до професійного свята - Всеукраїнського дня бібліотек - ми нагадуємо історію створення однієї з бібліотек нашого району. Адже кожна з наших бібліотек – велика чи мала і ті, що дивляться фасадом на центральну вулицю, і ті, що затишно містяться у провулках – мають власні риси, обумовлені вподобаннями своїх прихильників та постійних відвідувачів. Саме з огляду на ваші запити, шановні читачі, бібліотекарі намагаються формувати свої фонди і замовляти періодичні видання, влаштовувати зустрічі з вашими улюбленими письменниками, акторами та запрошувати до спілкування представників громадських організацій, районної влади тощо.

Детальніше >>

28.09.2011

Таємний сенс звичних речей: відроджуємо народні традиції

28 вересня бібліотека ім. М. Чернишевського запропонувала відвідувачам повернутися до родового коріння - дізнатися про прадавні традиції і їх втілення. Перша спроба виявилася настільки вдалою, що відтепер щопонеділка о 17 годині бібліотека запрошує на майстер-класи. Ми розповімо вам про традиції і їх витоки, навчимо відроджувати красу і робити обереги. Захопіть із собою клаптик бавовняної чи лляної матерії і приходьте. Тут вам завжди раді.

Детальніше >>

27.09.2011

27 вересня 4-й клас 70-ї школи завітав до бібліотеки № 9 для дітей відзначити з улюбленими бібліотекарями Всеукраїнський день бібліотек

Діти дізналися, що День бібліотек припадає на давнє релігійне свято День Віри, Надії й Любові та їх матері Софії, про історію якого їм розповіли бібліотекарі. На бібліотечному уроці діти засвоїли правила користування бібліотекою; як шукати потрібну літературу, де стоять казки, а де книжки про тварин.

Детальніше >>

27.09.2011

Заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек в книгозбірнях району розпочато

Бібліотека ім. Ошера Шварцмана зробила подарунок читачам - презентація виставки нових видань відбувається під гаслом "Гімн наш сьогодні книгам … І людям, які їх читають". Нові книг придбані за рахунок коштів благодійних організацій та подаровані друзями бібліотеки, зокрема, академіком НАМН України Ісааком Трахтенбергом, Головою правляння Конгресу літераторів України Олександром Коржом, поетом і перекладачем Валерією Богуславською, професором Миколою Поповим, багатьма іншими відомими діячами науки і культури. Серед видань - сучасна художня література, антології, мемуари, літературознавча та галузева книга.

Детальніше >>

27.09.2011

"Дорога. Смерть. Відродження. Життя" - роковинам трагедії у Бабиному Яру присвячується

Інформаційно-пізнавальну годину для учнівської молоді ЗОШ № 139 провела 22 вересня 2011 року бібліотека ім. С.Васильченка для дітей.

Детальніше >>

20.09.2011

"Біля Бабиного Яру плаче вітер, сивий як пророк"

12 вересня 2011 року в дитячій бібліотеці № 9 вшановували пам’ять загиблих в Бабиному Ярі мешканців міста Києва.

Детальніше >>

19.09.2011

Краєзнавчий альманах "Золото київського бароко"

19 вересня районний інформаційний центр «Бібліотека ім.М.Костомарова» запросив на зустріч з читачами знавця київської старовини А.М.Бродецьку. Розповідь про відомі і маловідомі архітектурні пам'ятки - яскраві представники національної архітектури не залишили байдужим жодного з присутніх.

Детальніше >>

19.09.2011

Урок інформаційної культури "Безпечна веб-країна"

Через недосвідченість, незнання або недооцінення небезпек, що іноді мають місце в Інтернеті, молодь стає жертвами шахраїв та злочинців і у віртуальному, і в реальному житті. Саме про правила безпечного «руху» в Інтернеті йшлося на уроці інформаційної культури «Безпечна веб-країна», який відбувся в бібліотеці ім. М. Костомарова 8 вересня 2011 р. за сприяння Академії внутрішніх справ України та Центру зайнятості Шевченківського району.

Детальніше >>

09.09.2011

Увага! Діти йдуть до школи! - перевіряємо знання правил дорожнього руху серед маленьких пішоходів.

6 вересня бібліотекарі дитячої бібліотеки ім.О.Матросова в ігровій формі вкотре нагадали маленьким читачам про необхідність суворого дотримання правил дорожнього руху. Тут відбувся конкурс знавців правил руху під традиційною назвою «Я зразковий пішохід, знаю кожен перехід».

Детальніше >>

09.09.2011

День знань 2011 в бібліотеці імені О.Матросова

1 вересня 2011 року в бібліотеці ім. О.Матросова для дітей пройшов День знань. Його учасниками стали всі, хто завітав цього дня до бібліотеки.

Детальніше >>

Нові надходження
Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua