Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервеньлипеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень

29.05.2011

На "круглий стіл" за тематикою "Урбоекологічна ситуація в Києві" запросили 25 травня 2011 року мешканців мікрорайону "Нивки" співорганізатори: бібліотека ім. М.Костомарова та Всеукраїнська екологічна Ліга

Сьогодні, як ніколи, важливого значення набуває забезпечення гармонійного розвитку виробничого, природного і людського потенціалів. Цікаві факти: щороку на Землі зникає 6 млн. га. лісів; щогодини на планеті випадає 2000 тонн кислотних дощів в Північній півкулі, зникає 5-6 видів представників рослинності чи тваринного світу; щохвилини на планеті виділяється в атмосферу більше 12 тис. тонн вуглекислого газу. Результати соціологічних опитувань засвідчують факт невпинного зростання кількості жителів столиці, які усвідомлюють тісний взаємозв’язок між діяльністю людини, її здоров’ям та станом довкілля. Понад вісімдесят два відсотки киян вважають, що витрати міського бюджету слід спрямувати на вирішення питань щодо поліпшення екологічної ситуації.

Детальніше >>

27.05.2011

Анна Герман - гостя бібліотеки імені Адама Міцкевича

Радник Президента України, керівник Головного управління з гуманітарних питань Адміністрації Президента Анна Герман, чия нова книга «Червона Атлантида» нещодавно вийшла друком, 27 травня зустрілася з читачами в бібліотеці імені Адама Міцкевича

Детальніше >>

24.05.2011

День інформації «З Днем народження, Київ: калейдоскоп рідного міста»

24 травня в Центральній районній бібліотеці ім.Є. Плужника говорили про київську "застиглу музику", тобто про архітектуру нашого міста і про найвідомішого її творця, найоригінальнішого і неповторнішого Владислава Городецького.

Детальніше >>

18.05.2011

"Втрачений київський рай" Михайла Булгакова

17 травня бібліотека № 9 для дітей разом з 10-тикласниками СЗОШ № 61 відзначали 120-річний ювілей великого письменника, назавжди по’язаного з Києвом, киянина від народження Михайла Булгакова.

Детальніше >>

13.05.2011

Ще одна "Ніч у бібліотеці"

Саме так називався феєричний захід, який було проведено в бібліотеці ім. Олени Теліги в рамках Другого фестивалю молодих видавців і редакторів "Штурмові загони Ґутенберга"Літературні читання та кінопокази серед книжкового розмаїття бібліотеки, невимушена творча атмосфера, присутність багатьох поетів та письменників запам'ятаються учасникам надовго.

Детальніше >>

13.05.2011

Година-зустріч "Безсмертний велич перемоги" відбулась в центральній районній бібліотеці ім. О.Матросова для дітей

Вихованню почуття патріотизму, поваги та шани до тих, хто захищав Батьківщину від німецько-фашистських загарбників була присвячена година-зустріч до 66-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні «Безсмертний велич Перемоги», яка відбулась 5 травня 2011 року в бібліотеці ім. О.Матросова для дітей.

Детальніше >>

12.05.2011

66-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній Війні присвячується

Бібліотека імені Ошера Шварцмана спільно з Центром творчих ініціатив Київської міської єврейської громади і Музично-хореографічним театром «Вернісаж» запросили 12 травня 2011 року читачів бібліотеки і всіх небайдужих мешканців міста Києва переглянути виставу «Ти помни… суровые будни войны».

Детальніше >>

11.05.2011

Відкриття фотовиставки Любомира Шміда "Єлементи планети Земля"

За доброю традицією продовжується співпраця бібліотеки ім. Володимира Винниченка з українськими фотоклубами. Експозиції, що прикрашають простір бібліотеки постійно оновлюються. 7 травня тут презентовано фотовиставку словацького фотохудожника Любомира Шміда «Єлементи планети Земля».

Детальніше >>

06.05.2011

Електронна гра-вікторина «Зустріч з Майстром» знавців творчості М. Булгакова серед лідерів шкільного самоврядування мікрорайону Нивки

15 травня 2011 року виповнюється 120 років від дня народження видатного російського письменника, драматурга Михайла Булгакова. Але для нас киян, Булгаков не просто російський письменник, а творець літературної міфології Міста, прекрасного і легендарного Києва. Інтерактивний захід, який було проведено 6 травня в бібліотеці ім. М.Костомарова мав на меті глибше занурити старшокласників району у вивчення творів великого Майстра, залучивши до цього електронні технології та елементи гри, в процесі якої стимулювалися активність, допитливість та ініціатива.

Детальніше >>

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната / Дж. К. Ролінґ. - Київ : "Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004, – 252 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua