Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень

23.03.2010

«Слався, величайся, зіркою гори, українська книжко, серед дітвори».

З 22 по 25 березня у всіх дитячих і шкільних бібліотеках України, зокрема в Центральній районній бібліотеці ім. О.Матросова для дітей Шевченківського району м.Києва розпочався Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Тиждень має багаторічні традиції. Започаткований у 1943 році під назвою «Книжкины именины», він і до цього часу залишається святом дитини і книги.

Детальніше >>

22.03.2010

"Що робити для спасіння Землі" - екологічний урок

«Тепер, коли людство із безсмертного стало смертним, світові знадобиться нове мислення» (Альберт Ейнштейн). В бібліотеці ім.Є.Плужника 17 березня для учнів гімназії № 48 пройшов екологічний урок. Обговорювали екологічне становище в Україні і в світі, проблеми змін клімату, дефіциту питної води, використання різних видів енергії, усунення наслідків екологічних катастроф тощо.

Детальніше >>

15.03.2010

Вдалий старт – надійний політ – успішна кар’єра

Старшокласників, звичайно, хвилюють питання: ким бути, як знайти головну справу свого життя, щоб почувати себе задоволеним матеріально й морально, щоб приносити найбільшу користь людям, державі? Допомогу у розшукуванні відповідей на ці питання запропонували 12 березня в районному інформаційному центрі – бібліотека ім..М.Костомарова. Сюди запросили представників КПЛ «Політехнік», КВПУ сервісу і дизайну, МВПУ зв’язку м.Києва, Шевченківського районного центру зайнятості, Шевченківського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Детальніше >>

11.03.2010

Міфи і реальності підліткового віку

День фахівця для психологів і соціальних педагогів пройшов 11 березня в районному інформаційному центрі бібліотека ім.М.Костомарова за участі Управління освіти Шевченківського району м.Києва.

Детальніше >>

05.03.2010

«Акварелі слова»: зустрічіі в бібліотеці ім.Є.Плужника з нагоди дня народження Т.Г.Шевченка і Всесвітнього дня поезії.

«Поезія — це найважливіше культурне явище, всеосяжна мова, що передає внутрішнє прагнення людини жити разом з іншими і тим самим необхідна для зближення народів. Будучи відображенням і дзеркалом суспільства, поезія — головний засіб самоствердження і дієвий важіль творчості, прогресу та всезагального розвитку.» (Генеральний директор ЮНЕСКО Коїтіро Мацуура)

Детальніше >>

04.03.2010

«Я хочу правді бути вірним другом» - наш сучасник Василь Симоненко

75-річчю з дня народження Василя Симоненка присвячена літературна година «Я хочу правді бути вірним другом». 2 березня 2010 року бібліотека ім. Є.Плужника запросила учнів 11 класу школи № 57 на зустріч з університетським товаришем, а пізніше і видавцем Василя Симоненка - Петром Засенком.

Детальніше >>

Нові надходження
Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Думати, як Стів Джобс

Думати, як Стів Джобс / Даніел Сміт ; пер. з англ. О. Чупи. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua