Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Творчий вечір Олександра Міловзорова в бібліотеці імені О.Шварцмана

21.02.2012

Творчий вечір Олександра Міловзорова в бібліотеці імені О.Шварцмана

Кияни зустрічаються з творчостю скульптора-монументаліста Міловзорова у повсякденному житті, навіть не знаючи автора, бо серед його робіт — панно “Тарас” на станції київського метрополітену “Тараса Шевченка”, панно “Олімпійській вогонь” і “Хокей” на станції “Олімпійська”, оформлення інтер’єрів і екстер’єрів Будинку вчителя, ресторану “Дубки”, Національної бібліотеки для дітей, декоративні грати Київської філармонії, композиція “Пташиний двір” у дитячому садку масива Виноградар та багато іншого.

Відомий Олександр своїми виробами з кераміки, графічними і живописними роботами. Він – один із засновників улюбленої багатьма поціновувачами мистецтва “Галереї 36” у будинку під таким самим номером на Андріївському узвозі.

На виставці “Хочу в Єрусалим” було презентовано дві серії полотен: “17 врат Єрусалиму” та “Єврейські свята”. Ці твори, як каже сам Міловзоров, лише початок великого циклу робіт, присвячених Ізраїлю, Торі та біблійним легендам. “Я б, навіть, сказав, знову хочу в Єрусалим”, - так, жартома автор прокоментував присутнім назву вечора та свою мрію відвідати Святу Землю.

З творчою біографією художника присутніх ознайомила мистецтвознавець Алла Ревенко, про особливості творчості Міловзорова розповідав архітектор-реставратор, мистецтвознавець Юлій Ліфшиц.

У залі (звісно ж, окрім читачів бібліотеки) – багаторічні друзі художника: літератор-есеїст і композитор Єфим Гофман, мистецтвознавець Ігор Прокоф’єв, художники Марина Шкарупа, Сергій Тернавський, Наталя Болдирєва... Відомий український письменник Андрій Курков цього вечора, майже у цей час мав брати участь в іншому заході. Але незважаючи на це, завітав і до нас – познайомитися з бібліотекою, подивитися на картини свого друга. Встиг він дати інтерв’ю присутнім на вечорі журналістам телевізійної програми “Бажаємо щастя!” (Перший Національний), та, навіть, пообіцяв провести одну із своїх презентацій найближчим часом тут у нас, в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана.
Отже наших відвідувачів чекають нові цікаві зустрічі.

Нові надходження
Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

Дипломатія

Дипломатія /Генрі Кіссинджер ; пер. з англ. М. Гоцацюка, В. Горбатька. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 864 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua