Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Творчий вечір Олександра Міловзорова в бібліотеці імені О.Шварцмана

21.02.2012

Творчий вечір Олександра Міловзорова в бібліотеці імені О.Шварцмана

Кияни зустрічаються з творчостю скульптора-монументаліста Міловзорова у повсякденному житті, навіть не знаючи автора, бо серед його робіт — панно “Тарас” на станції київського метрополітену “Тараса Шевченка”, панно “Олімпійській вогонь” і “Хокей” на станції “Олімпійська”, оформлення інтер’єрів і екстер’єрів Будинку вчителя, ресторану “Дубки”, Національної бібліотеки для дітей, декоративні грати Київської філармонії, композиція “Пташиний двір” у дитячому садку масива Виноградар та багато іншого.

Відомий Олександр своїми виробами з кераміки, графічними і живописними роботами. Він – один із засновників улюбленої багатьма поціновувачами мистецтва “Галереї 36” у будинку під таким самим номером на Андріївському узвозі.

На виставці “Хочу в Єрусалим” було презентовано дві серії полотен: “17 врат Єрусалиму” та “Єврейські свята”. Ці твори, як каже сам Міловзоров, лише початок великого циклу робіт, присвячених Ізраїлю, Торі та біблійним легендам. “Я б, навіть, сказав, знову хочу в Єрусалим”, - так, жартома автор прокоментував присутнім назву вечора та свою мрію відвідати Святу Землю.

З творчою біографією художника присутніх ознайомила мистецтвознавець Алла Ревенко, про особливості творчості Міловзорова розповідав архітектор-реставратор, мистецтвознавець Юлій Ліфшиц.

У залі (звісно ж, окрім читачів бібліотеки) – багаторічні друзі художника: літератор-есеїст і композитор Єфим Гофман, мистецтвознавець Ігор Прокоф’єв, художники Марина Шкарупа, Сергій Тернавський, Наталя Болдирєва... Відомий український письменник Андрій Курков цього вечора, майже у цей час мав брати участь в іншому заході. Але незважаючи на це, завітав і до нас – познайомитися з бібліотекою, подивитися на картини свого друга. Встиг він дати інтерв’ю присутнім на вечорі журналістам телевізійної програми “Бажаємо щастя!” (Перший Національний), та, навіть, пообіцяв провести одну із своїх презентацій найближчим часом тут у нас, в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана.
Отже наших відвідувачів чекають нові цікаві зустрічі.

Нові надходження
Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната / Дж. К. Ролінґ. - Київ : "Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004, – 252 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Святослав Липовецький. Бандерівці: 200 історій з ХХ століття

Бандерівці: 200 історій з ХХ століття / Святослав Липовецький. – Львів : ЛА «Піраміда», 2017. – 564 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua