Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Зустріч з Вінні-Пухом і всіма-всіма-всіма

26.01.2012

Зустріч з Вінні-Пухом і всіма-всіма-всіма

Чому Алан Мілн, автор книжки про ведмедика Вінні-Пуха, ніколи не читав її своєму синові?… А тому, що спочатку купила мама дитині плюшевого ведмедика й почала на ніч розповідати історії про того ведмедика і про нього самого, а батько чув і записував. Згодом і сам почав вигадувати, додаючи до дійових осіб інші іграшки і живих істот, що жили на подвір’ї маєтку Мілнів на південному сході Англії. Так з’явилися сумний віслючок Іа-Іа, кумедне поросятко П’ятачок, екзотичні Кенга, Ру і Тигра. А згодом вчена Сова та розумний Кролик. Тим татком і був Алан Олександр Мілн, а головним героєм історій про ведмедика став його син Крістофер Робін Мілн.

Ми познайомили першачків з бібліотекою та розповіли їм правдиву історію Крістофера Робіна Мілна і його ведмедика Вінні, яка починалася так само, як і написана татом казка. А далі - влаштували коментовані читання та гру "Вгадай мене!"

Скільки було подивування, коли діти дізналися, що ведмедик Вінні в усьому світі популярніший за Гаррі Поттера! Адже книжка «Вінні-Пух та всі-всі-всі» — на 17-му місці за популярністю серед творів, написаних і виданих у ХХ ст. Вінні став не менш знаменитим літературним персонажем, ніж принц Гамлет або Наташа Ростова. А прибутковішим за нього є тільки Міккі-Маус (дані з Вікіпедії).

Той ведмедик і досі живе в дитячому читальному залі Центральної міської бібліотеки Нью-Йорка. Він кудлатий, з маленькими очима, довгим тулубом і дуже сумний.

"Кличте нас ще! Ми хочемо ходити до вас у гості!"- просилися на прощання маленькі читачі.

Нові надходження
Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua