Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Всеукраїнський тиждень дитячого читання

29.03.2011

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання відбулося в бібліотеці ім. О.Матросова для дітей. На зустріч із учнями 4-х класів завітали дитяча письменниця Ксенія Ковальська (на фото) та PR-менеджер видавництва «Зелений пес» Анна Богородіченко. Цього разу автор презентувала свою нову книгу «Канікули прибульців із Салатти». Треба було бачити, як загорілися очі хлопчиків і дівчаток, коли їм запропонували вільно спілкуватися з письменницею. На дітей чекав сюрприз: Ксенія Ковальська подарувала їм книги і власноруч підписала на згадку про зустріч.

В бібліотеці № 9 для дітей відбулася зустріч з молодим поетом літстудії «Перехрестя» Володимиром Осипенком в форматі майстер-класу для початківців.

Надзвичайно цікавими були: літературний калейдоскоп «Чари книжкового дивосвіту» (бібліотека ім. В.Дубініна), літературне лото «Мандруємо книжковим містом» (бібліотека ім. О.Матросова), конкурс «З якого твору літературний герой» (бібліотека № 122). А в бібліотеці № 9 старша група дитсадочка № 40 потрапила до «Печери літературного Алі-Баби», саме так називалась виставка фольклорної спадщини різних народів та континентів репрезентована на молодшому відділі обслуговування. Малеча була вражена кількістю казок, що існують у світі. Малюки «налетіли» на книжки як справжні шукачі скарбів:
- Я хочу про драконів!,
- А я про велетнів!,
- А мені дайте про принцес!, – лунали голоси з усіх боків. Протягом усього Тижня проводилась акція «Приведи друга до бібліотеки». Всеукраїнський тиждень дитячої книги – це свято для дітей, в якому вони є і глядачами і учасниками. Його головною метою завжди було зробити так, щоб діти поспішали назустріч з доброю книгою не лише під час весняних канікул, а й протягом усього життя.

Нові надходження
Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua