Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
"Шлях із варяг" Анни Багряної

29.09.2010

"Шлях із варяг" Анни Багряної

За даними офіційної веб-сторінки Анна Багряна — поет, драматург, прозаїк, журналіст. Випускниця Інституту філології Київського Національного університету ім. Т. Шевченка (спеціальність: українська мова та література). Працювала редактором, автором і ведучою програм ТРК “ЮАНА”, старшим редактором на Всесвітній Службі “Радіо Україна”. Дійсний голова референтури з питань українознавства Конгресу Українських Націоналістів. Член Національної спілки письменників України.
Вірші пише з шести років: «У мене ніколи не було кумирів. Але були вчителі, причому вчителі в самому прескрасному розумінні, і в класичній і в сучасній літературі. Одним з таких учителів я вважаю українського поета Богдана Ігоря-Антонича, який помер у ранньому віці. В будь-якому разі я переконана, що його твори - це європейський рівень поезії, і вона невмируща.»
Не зважаючи на молодий вік, Анна є авторкою декількох збірок поезій: “Суцвіття слів” (2000), “Поміж бузкових снів” (2002), “Між богами і нами” (2005) та багатьох пісень, написаних у співпраці з відомими українськими композиторами, зокрема, пісні про Чорнобиль “Малиновий дзвін”, яка стала гімном чорнобильського фестивалю “Чорний біль” в 2002 році. Окрім зазначеного у творчому доробку має чотири п’єси та невеличку добірку оповідань і нарисів про Марію Заньковецьку, Олену Телігу, Вангу, Марію Приймаченко, Славу Стецько. Уривки з цих нарисів в авторському виконанні прозвучали на зустрічі.

Нові надходження
Василь Деревінський. В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою

В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою / Василь Деревінський. – Харків: Віват, 2017. – 496 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua