Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Вдалий старт – надійний політ – успішна кар’єра

15.03.2010

Вдалий старт – надійний політ – успішна кар’єра

У кожного з вас є свої особисті вимоги до майбутньої професії. Але разом зі своїми схильностями та бажаннями необхідно врахувати ще й потребу ринку праці. Завжди бути конкурентно спроможним – значить мати сучасну робітничу професію!
Багато підприємств змагаються за можливість отримати кваліфікованих робітників. В Києві відбувається зростання промислового виробництва, авіабудування, торгівлі, сфери послуг, динамічно розвивається зв’язок і міський транспорт.
Обрана робітнича професія – це перша сходинка, яка повинна давати широкі можливості для професійного розвитку та змін. Допомогти вирішити проблему вашого професійного майбутнього – мета нашого заходу. Спеціалісти Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проінформували про весь перелік послуг, які вони надають та продемонстрували слайд-шоу «Волонтерська діяльність як змістовна форма зайнятості дітей та молоді в соціальній сфері».
До заходу також було залучено декілька професійно-технічних закладів Шевченківського району, а саме: Київський професійний ліцей «Політехнік», Київське вище професійне училище сервісу та дизайну та Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку м. Києва, які пропонують отримати 31 ліцензовану професію. Ними проведена презентація виборів та майстер-клас деяких професій, що постійно користуються попитом на ринку праці.
Представники Шевченківського районного центру зайнятості, які є організатором заходу, надали можливість кожному бажаючому учню скористатись профдіагностичним комп’ютерним тестуванням, ознайомлювали з інформацією щодо попиту і пропозиції робочої сили на ринку праці міста Києва, пропонували перегляд відеофільмів з метою розширення уявлення учнів про світ професій.
Любі друзі!
Зробіть правильний вибір та знайдіть своє місце в житті!

Нові надходження
Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua