Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Вдалий старт – надійний політ – успішна кар’єра

15.03.2010

Вдалий старт – надійний політ – успішна кар’єра

У кожного з вас є свої особисті вимоги до майбутньої професії. Але разом зі своїми схильностями та бажаннями необхідно врахувати ще й потребу ринку праці. Завжди бути конкурентно спроможним – значить мати сучасну робітничу професію!
Багато підприємств змагаються за можливість отримати кваліфікованих робітників. В Києві відбувається зростання промислового виробництва, авіабудування, торгівлі, сфери послуг, динамічно розвивається зв’язок і міський транспорт.
Обрана робітнича професія – це перша сходинка, яка повинна давати широкі можливості для професійного розвитку та змін. Допомогти вирішити проблему вашого професійного майбутнього – мета нашого заходу. Спеціалісти Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проінформували про весь перелік послуг, які вони надають та продемонстрували слайд-шоу «Волонтерська діяльність як змістовна форма зайнятості дітей та молоді в соціальній сфері».
До заходу також було залучено декілька професійно-технічних закладів Шевченківського району, а саме: Київський професійний ліцей «Політехнік», Київське вище професійне училище сервісу та дизайну та Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку м. Києва, які пропонують отримати 31 ліцензовану професію. Ними проведена презентація виборів та майстер-клас деяких професій, що постійно користуються попитом на ринку праці.
Представники Шевченківського районного центру зайнятості, які є організатором заходу, надали можливість кожному бажаючому учню скористатись профдіагностичним комп’ютерним тестуванням, ознайомлювали з інформацією щодо попиту і пропозиції робочої сили на ринку праці міста Києва, пропонували перегляд відеофільмів з метою розширення уявлення учнів про світ професій.
Любі друзі!
Зробіть правильний вибір та знайдіть своє місце в житті!

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню

Гаррі Поттер і келих вогню / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2003 – 672 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua