Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Творча зустріч з Петром Толочко

22.02.2010

Творча зустріч з Петром Толочко

Петро Петрович торкнувся широкого кола проблем, пов'язаних з історією Києва та України, з історією взаємовідносин різних регіонів нашої країни, підняв питання про охорону культурної та архітектурної спадщини та відношення до цього чинної, минулої та майбутньої влади.
Червоною стрічкою, всієї зустрічі стало зауваження про те, що неможливо будувати державу, заперечуючи, руйнуючи та постійно переписуючи власну історію.
Відповідаючи на питання присутніх, Петро Толочко виклав свою точку зору на деякі спірні питання з приводу віку Києва та Софійського собору. Визначив він і свою позицію, щодо ідентифікації одного з поховань, яке було знайдено біля церкві Спаса на Берестові у Києво-Печерській Лаврі. Адже деякі вчені вважають, що ці залишки належать засновнику Москви князю Юрію Долгорукому. Академік Толочко вважає це за можливе, але зауважив, що на це немає прямих доказів.
На вечорі були присутні: директор Київського інституту юдаїки, відомий екскурсовод та києвознавець Юлія Смілянська; Голова Правління ВТС "Конгрес літераторів України" поет Олександр Корж; відомий журналіст та літератор, головний редактор газети "Література та життя", заступник редактора газети "Киевские ведомости" Станіслав Бондаренко, члени київського історико-меморіального клубу "Мнемосіна", читачі бібліотеки.

Нові надходження
Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Дипломатія

Дипломатія /Генрі Кіссинджер ; пер. з англ. М. Гоцацюка, В. Горбатька. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 864 с.

Нарис історії культури України. 2-ге вид., доп. / Мирослав Попович. – Київ: Видавничий дім «АртЕк», 2018. – 730 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua