Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Літературна година "Людина світу - син Дніпра"

18.09.2008

Літературна година "Людина світу - син Дніпра"

Живе слово талановитого письменника хвилює душі людей і сьогодні. Про життя і творчість, непросту долю Олеся Гончара розповідали відомі письменники, літературознавці та мовознавці нашої країни, що особисто знали Олеся Терентійовича за життя та багато спілкувалися з ним: Наєнко Михайло Кузьмович – доктор філологічних наук, заслужений діяч науки України, лауреат Шевченківської премії; Сологуб Надія Миколаївна – доктор філологічних наук, професор, провідний науковий співробітник Інституту української мови НАН України; Гоян Ярема Петрович – письменник, лауреат національної премії ім. Т.Г.Шевченка. Цікаві факти з біографії Олеся Терентійовича розповіла дружина і муза письменника – Валентина Данилівна Гончар.
В заході також приймали участь студенти Вищого музичного училища ім. Глієра Лагута К., Кириченко Ю., Гуца Є. та родинний дует «Благодать натхнення» у складі Ірини та Дмитра Головач – лауреатів Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, що музичними номерами прикрасили свято великого Майстра українського слова. У виконанні заслуженого діяча мистецтв України Василя Довжика талановито і піднесено звучали уривки з роману О.Гончара «Собор».
Поезії П.Ротача, В.Забаштанського, М.Братана, В.Кочевського, О.Максимейка, присвячені О.Гончару виконали найкращі учні гімназії № 148 м.Києва.
На завершення учасникам заходу було представлено мистецький фотоальбом слайдів «Олесь Гончар. Роки життя», огляд літературних творів які зберігають і пропонують фонди бібліотеки ім. Є.Плужника, а також виставка літератури «Майстер високого стилю», присвячена життю і творчості Олеся Гончара.
див. розділ фотогалерея

Нові надходження
Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню

Гаррі Поттер і келих вогню / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2003 – 672 с.

Святослав Липовецький. Бандерівці: 200 історій з ХХ століття

Бандерівці: 200 історій з ХХ століття / Святослав Липовецький. – Львів : ЛА «Піраміда», 2017. – 564 с.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua